2023-05-14 ‒ 2023-05-16

CHINA BEAUTY EXPO 2023

Tarptautiniame parodų centre „SNIEC" (Shanghai New International Expo Center)

Shanghai New International Expo Centre, Longyang Road, Shanghai, China

UAB “Autarė” kviečia Jus apsilankyti tarptautinėje grožio ir kosmetikos parodoje China Beuty Expo 2023 Šanchajuje (Kinijoje). 
(Daugiau apie parodą sužinosite: https://www.chinabeautyexpo.com/en/homepage.html

China Beuty Expo 2023 – tai viena iš pirmaujančių Azijoje grožio ir kosmetikos parodų, vykstanti kasmet nuo 1997 metų ir susilaukianti vis daugiau lankytojų. Čia Jūsų laukia profesionalius produktai ir paslaugos, konsultacijos su grožio industrijoje dirbančiais profesionalais.

Kiekvienais metais parodoje dalyvauja apie  2 500 įmonių, kurios pristato savo produktus ir paslaugas. Prekybos šou dalyviai užima apie 180,000 m2. Puiki galimybė apsilankyti „China Beauty Expo” ir sužinoti naujausias grožio tendencijas.

Pagrindiniai parodos sektoriai: Profesionalių grožio salonų produktai ir įranga; Grožio salonų baldai ir prietaisai; Odos priežiūros kosmetika; Parfumerija ir tualeto reikmenys; Plaukų priežiūros produktai; Žaliavos; Pakavimo mašinos; Aromaterapija; SPA ir natūralūs produktai; Nagų priežiūros produktai; Sveikos mitybos ir dietiniai produktai; Privatūs firminiai ženklai ir sutartys; Juvelyriniai dirbiniai; Laboratorinė įranga; Grožio paslaugos; Žiniasklaida ir asociacijos.

 

Susisiekite

Gintarė Zlatkienė

Gintarė Zlatkienė

Projektų vadovė

Telefonas
+37067936330
El. paštas
gintare@autare.lt