2021-10-26 - 2021-10-28

CleanExpo MOSCOW 2021

Croxus Expo parodų centras

Crocus Expo International Exhibition Center, Mezhdunarodnaya Ulitsa, Krasnogorsk, Moscow Oblast, Rusija Maskva, Rusija

CleanExpo MOSCOW 2021

UAB “AUTARĖ” kviečia apsilankyti tarptautinėje valymo priemonių parodoje Maskvoje (Rusijoje)

(Plačiau apie šią parodą rasite čia: https://www.cleanexpo-moscow.ru/en-GB)

CleanExpo MOSCOW 2021 – tai tarptautinė valymo priemonių paroda, vykstanti kiekvienais metais Maskvoje ir rengiama nuo pat 1999.  CleanExpo parodoje 2018 metais apsilankė ir savo paslaugas pristatė 153 gamintojai bei platintojai iš 10 pasaulio šalių. Parodoje apsilankė 4340 lankytojai iš 26 užsienio šalių ir 75 Rusijos regionų atvykę sužinoti apie naujausias tendencijas bei inovacijas.

Tai pramonėje pirmaujanti įrangos ir medžiagų paroda, skirta profesionaliam valymui, sanitarijai, higienai ir sausam valymui. Šis renginys suteikia puikią galimybę susitikti su valymo pramonės specialistais bei pirkėjais, o taip pat pažvelgti į plačius valymo produktų, įvairių sistemų ir paslaugų sektorius.

Pagrindiniai parodos sektoriai: Profesionalus valymas ir priežiūra; Pramoninis valymas; Sanitarija ir higiena; Priedai ir produktai prausykloms bei tualetams; Purvą sugeriantys kilimėliai; Atliekų šalinimo ir surinkimo įranga; Lauko valymo įranga; Valymo plovikliai ir cheminės medžiagos; Saugos įranga ir uniformos; Valymo darbų rangovai.

Susisiekite

Gintarė Zlatkienė

Gintarė Zlatkienė

Projektų vadovė

Telefonas
+37067936330
El. paštas
gintare@autare.lt