2022-03-11 - 2022-03-13

CLEANEXPO UKRAINE 2022 (data tikslinama)

parodų centras IEC - International Exhibition Centre

International Exhibition Centre, Броварський просп., Kyiv, Ukraine Kijevas, Ukraina

CLEANEXPO UKRAINE 2022 (data tikslinama)

UAB “AUTARĖ” kviečia apsilankyti Tarptautinėje valymo priemonių ir produktų mugėje Kijeve (Ukrainoje)

(plačiau apie parodą rasite čia: http://cleanexpo.com.ua/en-GB/ )

CleanExpo UKRAINE 2022  tai regioninė įrangos, profesionalių sanitarinių, higieninių ir valymo priemonių paroda. Vykstanti kasmet nuo 2004 metų. Vyksta kartu su Hotel & Spa paroda. Paskutinėje parodoje dalyvavo 2890 unikalių specialistų, daugiau nei 60 kompanijų iš 8 šalių: Rusijos, Austrijos, Turkijos, Vokietijos, Belgijos, JAV, Ukrainos bei Italijos. 96% dalyvių sutiko, kad paroda yra aukštos kompetencijos ir verta dėmesio.

Pagrindiniai parodos sektoriai:

PROFESIONALUS VALYMAS: Profesionalus valymas ir priežiūra; Pramoninis valymas; Sanitarija ir higiena; Gaminiai voniai ir tualetams; Purvą sugeriantys kilimėliai; Šiukšlių surinkimo ir šalinimo įranga; Lauko valymo įranga; Skalbimo ir priežiūros priemonės; Apsauginės priemonės ir uniformos; Valymo rangovai.

SAUSAS VALYMAS IR SKALBIMAS: Cheminio valymo mašinos; Vandens valymo įrenginiai; Plovikliai ir skalbinių gręžimas; Lyginimo ir džiovinimo įranga; Apdailos įranga; Spalvoto pluošto valymo mašinos; Savitarnos skalbyklos įranga; Valykla ir skalbimo įrangos remontas; Cheminių medžiagų technologijos ir jų priedai; Apsauginės priemonės ir uniformos; Programinė įranga.

 

Susisiekite

Gintarė Zlatkienė

Gintarė Zlatkienė

Projektų vadovė

Telefonas
+37067936330
El. paštas
gintare@autare.lt