2023-11-02 - 2023-11-05

CNR IDENTEX 2023

Akkent, 34. Cadde No:4, 33160 Yenişehir/Mersin Stambulas, Turkija

UAB Autarė kviečia Jus apsilankyti Tarptautinėje odontologijos parodoje Stambule (Turkija)

IDENTEX Istanbul 2023

Paroda vyks Stambulo parodų centre CNR expo.

Daugiau apie parodą rasite: https://cnridex.com/index.aspx?ln=2

Pasaulis vėl susirinks į IDENTEX Stambule. 500 milijonų dolerių verslo apimties Turkijoje pasiekusi odontologijos pramonė į IDENTEX Stambulo parodą sukvies pramonės profesionalus iš viso pasaulio. Šiais metais, jau 18-ąjį kartą, duris atversiančioje parodoje bus eksponuojami daugiau nei 1000 vietinių ir tarptautinių prekių ženklų gaminiai. Tikimasi 30 tūkstančių lankytojų iš 80 šalių, paroda siekia sukurti daugiau nei 150 milijonų dolerių prekybos apimtį.

Viena didžiausių Turkijos tarptautinių burnos ir dantų sveikatos parodų IDEX – Tarptautinė Istanbulo dantų įrangos ir medžiagų paroda organizuojama jau 18-ąjį kartą. Paroda IDEX pristatoma kaip didžiausia tarptautinė paroda netoliese esančiame regione. Numatoma, kad parodoje apsilankys 30 tūkst. pramonės profesionalų iš Europos, Artimųjų Rytų, Afrikos, Azijos, Rusijos ir NVS šalių, Tolimųjų Rytų, Šiaurės ir Pietų Amerikos bei Okeanijos šalių.

Parodoje, kurioje su savo nacionalinėmis komandomis dalyvaus Brazilija, Korėja, Kinija, Pakistanas ir Taivanas, atvyks įmonės iš Rusijos, Vokietijos, Italijos, JK, Austrijos, Vengrijos, Indijos, JAE, JAV. Parodoje taip pat bus pristatomi daugiau nei 1000 prekės ženklų produktai iš 14 šalių. 35 tūkstančių kvadratinių metrų plote pristatoma naujausia odontologijos pramonės produkcija – nuo ​​ortodontijos iki implantų, vaizdo gavimo prietaisų, odontologijos įrangos, dantų cemento ir cad/cam – parodoje taip pat apsilankys profesionalūs pirkėjai iš 80 šalių.

 

 

Susisiekite

Gintarė Zlatkienė

Gintarė Zlatkienė

Projektų vadovė

Telefonas
+37067936330
El. paštas
gintare@autare.lt