2021-10-01 ‒ 2021-10-03

CONSTRUCTION AND INTERIOR FAIR 2021

Tartu Näitused

Kreutzwaldi 60, 51014 Tartu

“BUILDING AND INTERIOR FAIR”- tai statybinės įrangos, statybinių medžiagų ir statybinių technologijų bei  interjero paroda Tartu, organizuojama jau nuo 1995 metų. Paroda orientuota ne tik į profesionalus, bet ir į individualių būstų savininkus, kurie ieško tiek eksterjero, tiek interjero sprendimų bei statybos profesionalų patarimų. Parodos tikslas – pristatyti statybos ir interjero dizaino pasaulio naujienas bei pasiūlyti kokybišką seminarų programą Tartu ir Pietų Estijos žmonėms.
2019 metų parodoje savo gaminius pristatė apie 110 įmonių. Be vietinių įmonių taip pat dalyvavo keliasdešimt užsienio atstovų iš Latvijos, Lietuvos ir Vokietijos. Parodoje apsilankė daugiau nei 11 000 žiūrovų.
A ir B paviljonai skirti statybai, o C – interjero dizainui. Parodos metu organizuojami seminarai, mokymai, kai kurie skirti ne tik profesionalams, bet ir kasdieniams lankytojams.

Parodoje eksponuojama:
Bendrieji ir specialūs statybos darbai; statybos, apdailos ir stogų medžiagos; elektros instaliacija ir šilumos sistemos; vandens tiekimas ir kanalizacija; vėdinimo sistemos; apsaugos sistemos; nekilnojamojo turto projektai ir plėtra; statybos technika, įranga bei įrankiai; sodininkystė ir apželdinimas; suvirinimo įranga ir įrankiai; pneumatiniai ir suspausto oro įrankiai; staklės; matavimo įranga; įrankių ir įrangos nuoma; baldai; vonios kambariai, pirtys; šviestuvai, buitiniai prietaisai; interjero dizainas, meno gaminiai; profesionali literatūra ir periodiniai leidiniai.

Dalyvavimo sąlygos

375 €

Registracijos mokestis

Registracijos mokestį moka įmonė-eksponentė ir įmonė-sub. eksponentė. Į kainą įskaičiuota: įrašas į parodos katalogą, dalyvių kortelės, bendros reklamos išlaidos.

 

1 kv. m. neįrengto parodinio  ploto:  
Stendas su viena atvira siena: 55 EUR
Stendas su dviem atvirom sienom: 60 EUR
Stendas su trim atvirom sienom: 65 EUR
Stendas su keturiom atvirom sienom: 50 EUR

Į kainą įskaičiuota: tuščio parodinio ploto nuoma, praėjimų tarp stendų valymas, apsauga.

1 kv. m. stendo įrengimas:                       25 EUR
Į kainą įskaičiuota: konstrukcijų nuoma ir montažas, šviestuvai (1 šviestuvas -4 kv. m.) kiliminė danga, frizo lenta be užrašo, elektros rozetė (220V, 10A),  praėjimų tarp stendų valymas, apsauga

1 kv.m. atviroje lauko aikštelėje 20 EUR

 Kainos nurodytos be PVM.

Susisiekite

Nida Venslovė

Nida Venslovė

Projektų vadovė