2021-04-10 ‒ 2021-04-12

COSMOBEAUTY 2021

Fiera Barselona Gran Via

Barselona, Ispanija

UAB “AUTARĖ” kviečia Jus dalyvauti tarptautinėje kirpyklų, kosmetikos ir sveikatingumo parodoje COSMOBEAUTY 2021 Barselonoje (Ispanijoje).
(Plačiau apie šią parodą rasite čia: https://cosmobeautybarcelona.com/)

Paroda COSMOBEAUTY – tai nuo 1995 metų kasmet vykstanti grožio industrijos paroda. Parodos metu bus galima sužinoti apie naujausias profesionalias kosmetikos bei plaukų priemones, susipažinti su sveikatingumo paslaugomis. Praėjusiais metais parodoje dalyvavo 220 savo produktus ir paslaugas pristatantys dalyviai iš įvairių įmonių. Prekybos šou dalyviai užėmė 22,000 m2. Galimybe dalyvauti ir informuoti save apie naujausias grožio tendencijas bei sužinoti apie sveikatinimo būdus į parodą susirinko 90,000 lankytojų.

Pagrindiniai parodos sektoriai: Estetika ir medicininė įranga; Eteriniai aliejai; Plaukų kondicionieriai; Asociacijos; Programinė įranga ir jos valdymas; Savaiminis įdegis; Plaukų priežiūros priemonės; Kosmetinis gydymas; Gydomosios vonios; Specialūs gaminiai manikiūrui ir pedikiūrui; Dekoratyvinė kosmetika; Garo pirtys; Įrankiai ir reikmenys; Kapiliarų gydymo kosmetika; Depiliacija; Infraraudonųjų spindulių kabinos; Saulės kosmetika; Mokyklos ir akademijos; Plaukų priauginimas; Makiažas ir kosmetika; Kūno priežiūros priemonės; Šukuosenos;  Mikropigmentacija ir auskarų vėrimas; Ledo fontanai; Masažai; Blakstienos; Natūralūs produktai.

 

 

Lankymo sąlygos

nuo 450 €

Kelionės kaina asmeniui, gyvenant dviviečiame kambaryje su pusryčiais

Viešbutis https://www.hotelston.com/hotels/description.jsf?hotel=50865383

 

nuo 430 €

Kelionės kaina asmeniui, gyvenant dviviečiame kambaryje su pusryčiais

Viešbutis https://www.hotelston.com/hotels/description.jsf?hotel=50201397

Į kelionės kainą įskaičiuota: lėktuvo bilietas, rankinis mažasis bagažas, 3n. Pasirinktame viešbutyje su pusryčiais.

Papildomai, galime užsakyti pervežimą oro uostas- viešbutis – oro uostas, asmeniui į abi puses nuo 25 eur.

 

Maloniai lauksiu Jūsų paklausimų.

Susisiekite

Gintarė Zlatkienė

Gintarė Zlatkienė

Projektų vadovė