2024-02-17 - 2024-02-19

COSMOBEAUTY 2024

Fira-CCIB Forum

Fira de Barcelona Av. Reina Mª Cristina, s/n 08004 Barcelona Barselona, Ispanija

COSMOBEAUTY 2024

UAB “AUTARĖ” kviečia Jus dalyvauti tarptautinėje kirpyklų, kosmetikos ir sveikatingumo parodoje COSMOBEAUTY 2024 Barselonoje (Ispanijoje).
(Plačiau apie šią parodą rasite čia: https://cosmobeautybarcelona.com/)

Paroda COSMOBEAUTY – tai nuo 1995 metų kasmet vykstanti grožio industrijos paroda. Parodos metu bus galima sužinoti apie naujausias profesionalias kosmetikos bei plaukų priemones, susipažinti su sveikatingumo paslaugomis. Praėjusiais metais parodoje dalyvavo 220 savo produktus ir paslaugas pristatantys dalyviai iš įvairių įmonių. Prekybos šou dalyviai užėmė 22,000 m2. Galimybe dalyvauti ir informuoti save apie naujausias grožio tendencijas bei sužinoti apie sveikatinimo būdus į parodą susirinko 90,000 lankytojų.

Pagrindiniai parodos sektoriai: Estetika ir medicininė įranga; Eteriniai aliejai; Plaukų kondicionieriai; Asociacijos; Programinė įranga ir jos valdymas; Savaiminis įdegis; Plaukų priežiūros priemonės; Kosmetinis gydymas; Gydomosios vonios; Specialūs gaminiai manikiūrui ir pedikiūrui; Dekoratyvinė kosmetika; Garo pirtys; Įrankiai ir reikmenys; Kapiliarų gydymo kosmetika; Depiliacija; Infraraudonųjų spindulių kabinos; Saulės kosmetika; Mokyklos ir akademijos; Plaukų priauginimas; Makiažas ir kosmetika; Kūno priežiūros priemonės; Šukuosenos;  Mikropigmentacija ir auskarų vėrimas; Ledo fontanai; Masažai; Blakstienos; Natūralūs produktai.

 

 

Susisiekite

Gintarė Zlatkienė

Gintarė Zlatkienė

Projektų vadovė

Telefonas
+37067936330
El. paštas
gintare@autare.lt