2021-11-10 ‒ 2021-11-13

COSMOPROF ASIA 2021

Parodų centre Hong Kong Convention & Exhibition Centre (HKCEC)

Hong Kong Convention & Exhibition Centre, Hong Kong

UAB “AUTARĖ” kviečia apsilankyti tarptautinėje grožio ir verslo parodoje Cosmoprof Asia 2021 Hong Konge ( Hong Kong).
(Plačiau apie šią parodą rasite čia: http://www.cosmoprof-asia.com/en-us/ABOUT-THE-FAIR/Fair-Details  )

Paroda Cosmoprof Asia 2021 – tai tarptautinė grožio ir verslo paroda, rengiama nuo pat 1996. Pagal statistiką praėjusių metų parodoje savo produkciją ir paslaugas pristatė apie 2,000 gamintojų, platintojų ir tiekėjų iš 20 skirtingų pasaulio šalių ir regionų, o apsilankė net 76,818 lankytojų iš įvairių pasaulio šalių.

Cosmoprof Asia – bene didžiausia pirmaujanti paroda visame Azijos ir Ramiojo vandenyno regione. Tai vienas iš labiausiai prestižinių grožio renginių Azijoje, kuris siūlo unikalias verslo galimybes visame regione. Kiekvienas, besidomintis ar bent kiek prijaučiantis grožio ir sveikatos pramonei, nepraleiskite progos apsilankyti Cosmoprof Asia 2020 kasmetinėje parodoje.

Pagrindiniai  Cosmoprof parodos sektoriai: Kosmetika ir tualeto reikmenys (parfumerija, kosmetika, tualeto reikmenys, higienos produktai); Natūrali sveikata (maisto papildai, Azijos tradicinė medicina, sveikata, maistas ir gėrimai); Grožio salonai (profesionalūs grožio salonai, SPA produktai ir įranga); Nagai ir aksesuarai (nagų produktai, nagų priežiūra, nagų priežiūros priemonės ir priedai); Kirpyklos (plaukų priežiūros produktai, salono įranga ir baldai); Pakavimas ir originalios įrangos gamintojai (pakuotė, žaliavos, įrenginiai, kontraktai ir gamyba, etiketės, prekiniai ženklai).

 

 

 

 

Susisiekite

Gintarė Zlatkienė

Gintarė Zlatkienė

Projektų vadovė