2025-03-20 - 2025-03-23

COSMOPROF BOLOGNA 2025

Bologna Fiere parodų centras

Bologna Fiere, Via Ondina Valla, Bologna, Metropolitan City of Bologna, Italy Bolonija, Italija

COSMOPROF BOLOGNA 2025

UAB „Autarė” kviečia Jus apsilankyti  Tarptautinėje specializuotoje grožio industrijos, kosmetikos ir parfumerijos parodoje BOLONIJOJE (ITALIJOJE)
(Daugiau informacijos apie parodą: https://www.cosmoprof.com/ )

COSMOPROF WORLDWIDE BOLOGNA 2024 – tai naujas grožio pasaulis, kuriame pristatomos naujausios grožio industrijos, kosmetikos, ir sveikatingumo naujovės ir paslaugos. Tai viena iš pirmaujančių grožio sektoriaus parodų, kadangi ši paroda nuolat pritraukia didelį skaičių įmonių pristatančių savo produktus ir paslaugas, o parodoje apsilanko nemažai profesionalių lankytojų. Ši paroda puikus būdas pristatyti savo įmonės produktus plačiai auditorijai, kadangi ši paroda yra tarptautinė ir joje apsilanko lankytojai iš įvairių pasaulio šalių. Taipogi ši paroda yra puiki proga užmegzti naudingus verslo kontaktus, kurie gali būti naudingi plečiant su grožio industriją susijusį verslą kitose užsienio šalyse.

COSMOPACK, COSMO PARFUMERY & COSMETICS vyks kovo 21 - 23 dienomis. 

COSMO HAIR & NAIL & BEAUTY SALON vyks kovo 21- 24 dienomis. 

 

Paroda organizuojama nuo 1967 m. 2019 metų parodoje bendras parodinis plotas buvo 80 520 kv. M. Parodoje savo produkciją bei paslaugas pristatė 2 700 įmonės. Paroda sulaukė 173000 lankytojų.

Parodoje sektoriai: Kosmetika, parfumerija, kirpyklos reikmenys, madingi aksesuarai, juvelyriniai dirbiniai, nagų dizainas, SPA paslaugos, plaukų priežiūros priemonės, grožio salonų įranga, profesinė literatūra skirta grožio industrijai.

 

Susisiekite

Gintarė Zlatkienė

Gintarė Zlatkienė

Projektų vadovė

Telefonas
+37067936330
El. paštas
gintare@autare.lt