2023-03-16 ‒ 2023-03-20

COSMOPROF WORLDWIDE BOLOGNA 2023

Bologna Fiere parodų centras

Bologna Fiere, Via Ondina Valla, Bologna, Metropolitan City of Bologna, Italy

COSMOPROF WORLDWIDE BOLOGNA 2023 – tai trijų pasirodymų renginys su unikalia parodos koncepcija, kuriame pristatomos naujausios grožio industrijos, kosmetikos, ir sveikatingumo naujovės ir paslaugos.  Parodų erdvė apima visą BolognaFiere parodų centrą (bendras plotas 200 000 kv.m.) ir yra skirta įvairiems grožio pramonės sektoriams. Parodos pasirodymų skirtingas laikas ir vieta palengvina planavimą ir padidina verslo bei tinklų kūrimo galimybes. Parodos organizatoriai nuolat pritraukia naujų pirkėjų iš viso pasaulio, kad padidintų dalyvių verslo galimybes prieš pasirodymą ir jo metu. Dalyvaukite Cosmoprof Worldwide Bologna renginyje, kurkite naujus verslo ryšius, atraskite naujus klientus, bei plėskitės į naujas rinkas!

 

2023m. kovo 16-18 dienomis vyks Cosmopack ir Cosmoprof Parfumery & Cosmetics parodos.

2023m. kovo 17-20 dienomis vyks Cosmoprof Hair & Nail & Beauty salon paroda.

 

Cosmoprof Worldwide Bologna“ nėra tik prekybos paroda, parodoje pristatomos tendencijos visai grožio industrijai, kiekvienais metais grožio sektoriaus vizionieriai, grožio ekspertai ir tarptautiniai pranešėjai žengia į sceną ir sprendžia didžiausias kosmetikos pramonės temas, bei prognozuoja tolimesnius iššūkius. Sudalyvaukite ir pasinaudokite pirmaujančio pasaulinio renginio COSMOPROF žinomumu, kuriame renkasi svarbiausi kosmetikos pramonės gamintojai, platintojai, paslaugų tiekėjai.

 

Parodoje didžiausią lankytojų skaičių sudaro žmonės, dirbantys grožio salonuose ir SPA centruose, importuotojai, eksportuotojai, mažmenininkai, svetingumo centrai, medicininės grožio ir klinikos, kūno rengybos centrai, vaistinės, parduotuvės, asociacijos, valdžios institucijos ir grožio mokyklos. Remiantis oficialia statistika, priežastys, dėl kurių lankytojai lankosi „Cosmoprof“, yra šios: rinkti rinkos informaciją, įsigyti naujų produktų, stiprinti ryšius su tiekėjais ir verslo partneriais, rasti naujų tiekėjų.

 

Parodoje eksponuojama: plaukų aksesuarai; grožio paslaugos; gamyba ir industrializacija; įranga ir automatizuotos sistemos kosmetikos industrijai; pirminis ir antrinis pakavimas; produktai ir paslaugos kosmetikos industrijai; kosmetikos ingredientai ir žaliavos; įranga plaukų stilistams; baldai, aksesuarai plaukų stilistams; skutimo priemonės; nagų rekonstrukcija ir dirbtinės blakstienos; natūralūs ir organiški produktai; kosmetiniai namų prietaisai; parfumerija; įranga ir aksesuarai parfumerijos parduotuvėms; dovanos; kelioninė kosmetika; asmeninės priežiūros rinkiniai; kosmetika vaistinėms; reklamos agentūros; asociacijos; spauda; įranga grožio salonams, SPA; baldai, aksesuarai ir įranga profesionaliems grožio salonams; profesionalūs kosmetikos produktai grožio salonams ir SPA; paslaugos grožio salonams, SPA; sveikata; fizinis aktyvumas; biostimuliacija ir kiti elektromedicininiai prietaisai; biotechnologijos; skaitmeninės platformos; nanotechnologijos; mažmeninės prekybos sprendimai; verslo paslaugos; testinės analizės paslauga.

COSMOPROF WORLDWIDE BOLOGNA 2022 – aisiais metais parodoje savo paslaugas ar prekes pristatė +2,700 dalyvių, lankėsi +220,000 lankytojų. Parodinis plotas užėmė +160,0000 kv.m..

Dalyvavimo sąlygos

774 €

Registracijos mokestis

Į kainą įskaičiuota: draudimas, publikavimas spausdintame ir internetiniame kataloge.

269 €

1 kv. m. tuščio parodinio ploto

Minimalus užsakomas plotas: 16 kv.m.

300 €

1 kv. m. tuščio parodinio ploto su 2 atviromis sienomis (kampinis)

Minimalus užsakomas plotas: 16 kv.m.

266 €

Elektros mokestis

Kainos nurodytos be PVM.

 

Stendo įranga (PINK):                                                                       +145 EUR/kv.m.

Į kainą įskaičiuota: stendo aukštis 3m, violetinės spalvos kilimas su nailono apsaugine plėvele, baltai lakuotos medinės plokštės-sienelės, smėlio spalvos sandėliukas su durimis, 1 kv.m rakinamas sandėliukas, 3 led prožektoriai, 1 multi kištukinis lizdas prie prekystalio – max apkrova 1,5kw (prekystalis 94x46x95 cm pritaikomas už papildomą 114 EUR mokestį), 60x35 cm ženklas kiekvienai atvirai pusei su eksponuojamu įmonės pavadinimu, stalas 140x80 cm, 3 kėdės, 1 taburetė, 1 vitrina 90x40x180 cm su apšvietimu, drabužių kabykla, šiukšlinė.            

 

Stendo įranga (GREEN PRIME):                                                    +135 EUR/kv.m.

Į kainą įskaičiuota: stendo aukštis 3m, smėlio spalvos kilimas su nailono apsaugine plėvele, baltai lakuotos medinės plokštės-sienelės, smėlio spalvos sandėliukas su durimis, 1 kv.m rakinamas sandėliukas, 3 led prožektoriai, 1 multi kištukinis lizdas sandeliuke – max apkrova 1,5kw, 199x30 cm ženklas kiekvienai atvirai pusei su eksponuojamu įmonės pavadinimu, stalas 70x70 cm, 3 kėdės, 1 taburetė, stiklo vitrina 102x45x183 cm be apšvietimo, drabužių kabykla, šiukšlinė. Prekystalis 100x46x100 cm pritaikomas už papildomą 115 EUR mokestį.

 

Stendo įranga (NEW LINEAR):                                                       +145 EUR/kv.m.              

Į kainą įskaičiuota: stendo aukštis 3m, pilkos spalvos kilimas su nailono apsaugine plėvele, baltai lakuotos medinės plokštės-sienelės, juodai dažytos viršutinės sijos ir kolonos,  1 kv.m. rakinamas sandėliukas, 1 kv.m rakinamas sandėliukas, 3 led prožektoriai, 1 multi kištukinis lizdas sandeliuke – max apkrova 1,5kw, 199x30 cm ženklas kiekvienai atvirai pusei su eksponuojamu įmonės pavadinimu, stalas 70x70 cm, 3 kėdės, 1 taburetė, vitrina su lentynomis 60x40x180 cm, drabužių kabykla, šiukšlinė. Prekystalis 100x46x100 cm pritaikomas už papildomą 115 EUR mokestį.

Susisiekite

Justė Bliujūtė

Justė Bliujūtė

Projektų vadovė.

Telefonas
+37061144772
El. paštas
juste@autare.lt