2024-03-21 - 2024-03-24

COSMOPROF WORLDWIDE BOLOGNA 2024

Bologna Fiere parodų centras

Bologna Fiere, Via Ondina Valla, Bologna, Metropolitan City of Bologna, Italy Bolonija, Italija

COSMOPROF WORLDWIDE BOLOGNA 2024

COSMOPROF WORLDWIDE BOLOGNA 2023 – tai trijų pasirodymų renginys su unikalia parodos koncepcija, kuriame pristatomos naujausios grožio industrijos, kosmetikos, ir sveikatingumo naujovės ir paslaugos.  Parodų erdvė apima visą BolognaFiere parodų centrą (bendras plotas 200 000 kv.m.) ir yra skirta įvairiems grožio pramonės sektoriams. Parodos pasirodymų skirtingas laikas ir vieta palengvina planavimą ir padidina verslo bei tinklų kūrimo galimybes. Parodos organizatoriai nuolat pritraukia naujų pirkėjų iš viso pasaulio, kad padidintų dalyvių verslo galimybes prieš pasirodymą ir jo metu. Dalyvaukite Cosmoprof Worldwide Bologna renginyje, kurkite naujus verslo ryšius, atraskite naujus klientus, bei plėskitės į naujas rinkas!

Vyks CosmopackCosmoprof Parfumery & Cosmetics ir Cosmoprof Hair & Nail & Beauty salon parodos.

Cosmoprof Worldwide Bologna“ nėra tik prekybos paroda, parodoje pristatomos tendencijos visai grožio industrijai, kiekvienais metais grožio sektoriaus vizionieriai, grožio ekspertai ir tarptautiniai pranešėjai žengia į sceną ir sprendžia didžiausias kosmetikos pramonės temas, bei prognozuoja tolimesnius iššūkius. Sudalyvaukite ir pasinaudokite pirmaujančio pasaulinio renginio COSMOPROF žinomumu, kuriame renkasi svarbiausi kosmetikos pramonės gamintojai, platintojai, paslaugų tiekėjai.

 

Parodoje didžiausią lankytojų skaičių sudaro žmonės, dirbantys grožio salonuose ir SPA centruose, importuotojai, eksportuotojai, mažmenininkai, svetingumo centrai, medicininės grožio ir klinikos, kūno rengybos centrai, vaistinės, parduotuvės, asociacijos, valdžios institucijos ir grožio mokyklos. Remiantis oficialia statistika, priežastys, dėl kurių lankytojai lankosi „Cosmoprof“, yra šios: rinkti rinkos informaciją, įsigyti naujų produktų, stiprinti ryšius su tiekėjais ir verslo partneriais, rasti naujų tiekėjų.

 

Parodoje eksponuojama: plaukų aksesuarai; grožio paslaugos; gamyba ir industrializacija; įranga ir automatizuotos sistemos kosmetikos industrijai; pirminis ir antrinis pakavimas; produktai ir paslaugos kosmetikos industrijai; kosmetikos ingredientai ir žaliavos; įranga plaukų stilistams; baldai, aksesuarai plaukų stilistams; skutimo priemonės; nagų rekonstrukcija ir dirbtinės blakstienos; natūralūs ir organiški produktai; kosmetiniai namų prietaisai; parfumerija; įranga ir aksesuarai parfumerijos parduotuvėms; dovanos; kelioninė kosmetika; asmeninės priežiūros rinkiniai; kosmetika vaistinėms; reklamos agentūros; asociacijos; spauda; įranga grožio salonams, SPA; baldai, aksesuarai ir įranga profesionaliems grožio salonams; profesionalūs kosmetikos produktai grožio salonams ir SPA; paslaugos grožio salonams, SPA; sveikata; fizinis aktyvumas; biostimuliacija ir kiti elektromedicininiai prietaisai; biotechnologijos; skaitmeninės platformos; nanotechnologijos; mažmeninės prekybos sprendimai; verslo paslaugos; testinės analizės paslauga.

COSMOPROF WORLDWIDE BOLOGNA 2023 – aisiais metais parodoje savo paslaugas ar prekes pristatė 2984 dalyvių, lankėsi 250,000 lankytojų. Parodinis plotas užėmė +160,0000 kv.m..

Pasiūlymai

COSMOPROF WORLDWIDE BOLOGNA 2024

Dalyvavimo parodoje pasiūlymas
  • Nuo: 774
Užsakyti

Susisiekite

Justė Bliujūtė

Justė Bliujūtė

Projektų vadovė.

Telefonas
+37061144772
El. paštas
juste@autare.lt