2022-01-25 - 2022-01-27

DAIRY TECH MOSCOW

Crocus Expo, Paviljonas Nr. 1

Crocus Expo IEC (Paviljonas 1, salė 4), 65-66 km Maskvos žiedas (MKAD), Maskva, Rusija, 143 401 Maskva, Rusija

DAIRY TECH  MOSCOW

„DairyTech“ yra didžiausia pieno produktų įrangos ir technologijų paroda Rusijoje ir NVS šalyse, kuri atveria galimybes joje dalyvaujančioms kompanijoms pristatyti save ir įsitvirtinti Rusijos rinkoje, bei išreklamuoti savo produktą ir paslaugas milžiniškam skaičiui potencialių klientų.Parodoje pristatomas pilnas spektras pieno ir jo produktų perdirbimo technologijų ir naujovių. Rusijos rinką sudaro 142 893 milijonai gyventojų. Dalyvaudami parodoje susidarysite išsamų vaizdą apie galimus įrenginius ir technologijas pieno produktų gamybai Rusijos rinkoje. Per keturias dienas jūs atrasite naujus produktus ir paslaugas, susirasite naujų tiekėjų ir sudarysite pardavimo sutartis.

 

Parodoje „Dairy Tech 21“ dalyvavo 82 įmonės iš 7 pasaulio šalių. Parodos metu apsilankė daugiau nei 2720 lankytojai iš 24 pasaulio šalių ir 70 Rusijos regionų.  

Pasiūlymai

DAIRY TECH MOSCOW

Dalyvavimo parodoje pasiūlymas
  • Nuo: 785
Užsakyti

Parodoje eksponuojama:

Pirminės pieno perdirbimo technologijos: šaldymo įranga, cisternos ir talpos, dezinfekavimo įranga ir technologijos kokybės nustatymui; Pieno produktų gamybos ir apdirbimo technologijos ir įranga: įranga ir technologijos nenugriebto ir fermentuoto pieno gamybai, varškės ir varškės gamybos įranga ir technologijos, įranga ir technologija sūrių gamybai, sviesto gamybos įranga ir technologijos, pieno koncentratų gamybos įranga ir technologijos, ledų gamybos įranga ir technologijos, ingredientai ir fermentai, maisto pramonės komponentai, sudėtinės dalys ir medžiagos, vandens valymo įranga, pasterizatoriai / sterilizatoriai, maisto gamybos pastatų statyba ir projektavimas, automatizuoti gamybos procesai;Pakavimo įranga:  užpildymo ir užsukimo įranga, pūtimo įranga, pilstymo, pakavimo, dozavimo įranga ir technologijos, pakavimo medžiagos, pakuotės, ženklinimas ir ženklinimo įranga, svėrimo įranga ir sistemos.

Susisiekite

Justė Bliujūtė

Justė Bliujūtė

Projektų vadovė.

Telefonas
+37061144772
El. paštas
juste@autare.lt