2024-09-10 - 2024-09-13

DREMA 2024

MTP Poznan Expo

MTP Poznan Expo, ul. Głogowska 14, 60-734 Poznań, Poland Poznanė, Lenkija

DREMA 2024 DREMA 2024

Parodos organizatoriai: MTP Group
Oficialus atstovas Lietuvoje: UAB „Autarė“

Tarptautinė medienos ir baldų pramonės mašinų, įrankių ir komponentų paroda DREMA šiuo metu yra viena didžiausių pasaulio parodų, skirtų medienos apdirbimo pramonei. Jos reputaciją lemia tai, kad ji yra įtraukta į 14 pasaulio parodų, skirtų medienos apdirbimo pramonei, kurią oficialiai remia EUMABOIS Europos medienos apdirbimo mašinų gamintojų federacija.

DREMA paroda Poznanėje – tai rytojaus technologijų ir sprendimų, skirtų medienos apdirbimui, baldų pramonei, lentpjūvėms ir medienos energetikai, pristatymas. Ją papildo audinių kirpimo ir siuvimo mašinos, baldų gamybos komponentai ir baldų aksesuarai, taip pat klijai ir lakai. Ypatinga erdvė yra „Wood Promotion Pavilion“ – unikali erdvė, kurioje demonstruojamas medienos potencialas. Per keturias dienas mugė siūlo daugybę visiškai naujų gaminių ir renginių aktualiausiomis medienos ir baldų pramonės problemomis, taip pat gyvas demonstracijas, dirbtuves ir gyvai veikiančias gamyklas. Be grynai verslo pobūdžio, DREMA atlieka ir daugybę kitų funkcijų: šviečiamąją, labdaringą, reklaminę – visa tai daro pasiūlymus visapusiškai ir pritraukia minias medžio apdirbimo profesionalų ir entuziastų.

2023 metų parodoje dalyvavo 400 įmonių iš 16 pasaulio šalių, parodos plotas užėmė 16 700 kv.m., parodą aplankė 11 000 profesionalių lankytojų.

Parodos tematikas rasite čia: DREMA fair thematic scope - About DREMA - Drema

Tuo pačiu metu vyksta parodos: SALON FURNICA FURNICA ir paroda SOFAB


 

 

Dalyvavimo sąlygos:

Registracijos mokestis:                         620 EUR

Į kainą įskaičiuota: įrašas į parodos katalogą, dalyvio kortelės, kvietimai stendo lankytojams, parkingo bilietas. parodos reklama.

1 kv.m. ploto be įrengimo:   nuo 130 EUR

Į kainą įskaičiuota: parodinio ploto nuoma.

1 kv.m. ploto su įrengimu:   nuo 200 EUR

Į kainą įskaičiuota: parodinio ploto nuoma ir stendo įrengimas priklausomai nuo pasirinkto įrengimo varianto.

Kainos nurodytos be PVM

 

Susisiekite

Justė Bliujūtė

Justė Bliujūtė

Projektų vadovė.

Telefonas
+37061144772
El. paštas
juste@autare.lt