2024-05-28 - 2024-06-07

DRUPA 2024

parodų centras Messe Dusseldorf

Messe Parkplatz, Düsseldorf, Germany Diuseldorfas, Vokietija

DRUPA 2024

UAB „Autarė” kviečia Jus apsilankyti tarptautinėje spausdinimo, poligrafijos ir popieriaus produkcijos parodoje Diuseldorfe (Vokietijoje)

(Daugiau parodos apie parodą:  http://www.drupa.com/)

DRUPA 2024 – didžiausia pasaulio spaudos technologijų ir inovacijų paroda, rengiama kas ketverius metus. 2016 m. parodoje savo produkciją 156552 kv. M plote pristatė 1 828 dalyviai iš 54 šalių, parodą aplankė 260165 specialistai iš 183 šalių.

DRUPA – tai: naujas produktyvumo potencialas; alternatyviniai gamybos metodai: decentralizuotas spausdinimas, spausdinimas pagal užsakymus, elektroninės leidybinės sistemos bei jų panaudojimas informacijos priemonių terpėje.

Pagrindiniai parodos sektoriai: Paruošimas spaudai ir Premedija (spausdinimo įranga, sistemos, aparatai, programinė įranga ir kt.); Spausdinimas (iranga, mašinos ir priedai, teksto surinkimo sistemos ir komponentai ir kt.); Pospausdinimas ir popieriaus konvertavimas; Popierius ir posluoksniai; Poligrafiniai dažai, specialios medžiagos ir kt. Komponentai ir infrastruktūra; Paslaugos ir programinė įranga.

Šioje unikalioje parodoje kviečiami apsilankyti spaustuvininkai, leidėjai, pakavimo ir popieriaus pramonės atstovai, knygų mažmeninės prekybos ir didmeninės prekybos atstovai, žiniasklaidos specialistai, dizaineriai ir kiti šios srities profesionalai.

Apsilankydami parodoje DRUPA Jūs turėsite galimybę susipažinti su naujausia produkcija, pritaikyti naujoves savo įmonės veikloje, užmegzti naudingus ryžius su naujais partneriais. Parodos rengėjai garantuoja aukščiausios kokybės paslaugas ir puikiai išvystytą parodos infrastruktūrą: paviljonai įrengti pagal naujausias technologijas, geriausias išplanavimas ir patogiausia apžvalga.

Susisiekite

Gintarė Zlatkienė

Gintarė Zlatkienė

Projektų vadovė

Telefonas
+37067936330
El. paštas
gintare@autare.lt