2025-04-14 - 2025-04-16

Dubai Derma 2025

DWTC -Dubai World Trade centre parodų centre

Dubai World Trade Centre - Dubai - United Arab Emirates Dubajus, Jungtiniai Arabų Emyratai

Dubai Derma 2025

UAB “Autarė” kviečia apsilankyti tarptautinėje medicinos, lazerinės dermatologijos parodoje ir konferencijoje DUBAI DERMA 2024 Dubajuje (Jungtiniuose Arabų Emyratuose). 
Plačiau apie šią parodą rasite čia: http://dubaiderma.com/

Paroda DUBAI DERMA 2024– tai tarptautinė medicinos bei lazerinės dermatologijos paroda. Paroda DUBAI DERMA 2024 vyksta kiekvienais metais. Tai bene viena iš didžiausių tokio pobūdžio parodų visame Dubajaus regione, kadangi tik čia profesionaliems pirkėjams atsiveria puikios galimybės rasti tarptautinių pasiūlymų, o lankytojams – susipažinti su naujausiomis dalyvių siūlomomis tendencijomis. Taip pat tai itin puiki paroda importuotojams, eksportuotojams, gamintojams bei žinoma visiems, kurie mažiau ar daugiau yra besidomintys kosmetikos pramone bei dermatologijos naujausiomis technologijomis.

Surengtoje praėjusių metų parodoje išviso apsilankė daugiau nei 24 000 lankytojų, o savo įvairias paslaugas bei naujausią produkciją ir tendencijas plačiai lankytojų auditorijai pristatė maždaug  1400 parodos dalyvių, atvykusių net iš 114  skirtingų pasaulio šalių bei regionų. 

Pagrindiniai parodos sektoriai: Spuogų gydymas; Anti senėjimo produktai; Aromatiniai aliejai; Kūno priežiūra; Priešuždegiminiai gydymai; Kūdikių odos priežiūra ir priemonės; Grožio paslaugos; Cheminis odos valymas; Dermatologijos asociacijos; Eteriniai aliejai; Pėdų priežiūra; Plaukų priežiūra; Plaukų transplantacija; Vaistažoles / produktai; Hormoniniai preparatai; Lazeriniai niveliavimo įrenginiai; Lazerinė įranga ir reikmenys; Masažo sistema; Farmacijos produktai; Plastinė chirurgija; Pigmentacija / hiperpigmentacija; Odos užpildai; Odos gijimas; Balinimas; SPA procedūros; Apsauga nuo saulės; Vitaminų terapija; Žaizdų priežiūros produktai. 

Susisiekite

Gintarė Zlatkienė

Gintarė Zlatkienė

Projektų vadovė

Telefonas
+37067936330
El. paštas
gintare@autare.lt