2021-11-27 ‒ 2021-11-28

EAT & STYLE 2021

parodų centras Areal Böhler

Areal Böhler, Hansaallee, Düsseldorf, Germany

VERSLO kelionių organizatorius “AUTARĖ” kviečia apsilankyti maisto ir maisto stiliaus bei dekoro parodoje Eat & STYLE 2021 Diuseldorfe (Vokietijoje) (plačiau apie šią parodą rasite čia: http://duesseldorf.eat-and-style.de/)

Eat & STYLE 2021– didžiausia maisto ir stiliaus paroda Vokietijoje, kuri sulaukia net 100 000 lankytojų. Čia jus galite dalyvauti seminaruose, sužinoti apie naujausias maisto tendencijas bei paragauti įvairiausio maisto. Ši paroda siūlo puikias virtuvės naujoves, specialius regioninius ir tarptautinius patiekalus, įžymių virėjų šou. Gerai žinomi ir smulkūs verslininkai pristatys kokybiškus produktus kepimui, dekoravimą ir kalbės svetingumo temomis. Lankytojai turi puikia progą paragauti ypatingų patiekalų bei įgauti įkvėpimo.

Pagrindiniai parodos sektoriaiKokybiškas ir sveikas maistas, Modernūs ir stilingi papuošimai, Įvairiausių gėrybių patiekalai, Arbata ir kava, Gėrimai (alkoholiniai ir nealkoholiniai, Kultūrinė kulinarija, Alaus daryklos, Kulinarinės kelionės, Receptai, Tabakas ir cigarai, Naminiai produktai.

 

Susisiekite

Gintarė Zlatkienė

Gintarė Zlatkienė

Projektų vadovė