2021-03-02 ‒ 2021-03-04

ECOBUILD 2021 (perkelta)

ExCel parodų centras

ExCel, London, United Kingdom

UAB “Autarė” kviečia Jus apsilankyti tarptautinėje statybos technologijų parodoje ECOBUILD 2021 Londone (Didžiojoje Britanijoje)

(Daugiau informacijos apie parodą rasite: https://www.ecobuild.co.uk/ )

Nuo 2021 metų ECOBUILD parodos organizavimą perima FutureBuild Events kolektyvas. Tad nenuostabu, kad su naujais organizatoriais keičiasi ir parodos koncepcija. Didžiausias dėmesys bus skiriamas ne kiekybei, o kokybei. Futurebuild events komanda, siekdama pristatyti tai, ko pramonei labiausiai reikia, glaudžiai bendradarbiauja su statybos pramonės asociacijomis, žiniasklaida bei giminingų pramonių įmonėmis. Organizatoriai visada atkreipia dėmesį į naujausias inovacijas ir pramonės tendencijas.

Praeitoje parodoje pristatyta daugiau nei 450 prekinių ženklų, apsilankė daugiau nei 20 000 profesionalių žiūrovų: architektų, nekilnojamojo turto vystymo bendrovių, statybos kompanijų, statybos rangovų, inžinerijos įmonių, statybos medžiagų ir paslaugų pirkėjų, tiekėjų ir kitų įmonių.

Parodoje pristatomi sektoriai:  statyba, ekologiški statybos produktai bei paslaugos, atsinaujinanti energija, pažangūs pastatai, ekologiniai interjerai.

Lankymo sąlygos

nuo 199 €

kelionės kaina asmeniui, gyvenant dviviečiame kambaryje su pusryiais.

3* viešbutis prie pat parodos https://www.hotelston.com/hotels/description.jsf?hotel=50423044 

nuo 299 €

kelionės kaina asmeniui, gyvenant dviviečiame kambaryje su pusryiais.

4* viešbutis prie pat parodos https://www.hotelston.com/hotels/description.jsf?hotel=50720611

Galimi ir kiti apgyvendinimo pasiūlymai bei lokacija.

Į kelionės kainą įskaičiuota: lėktuvo bilietas, rankinis bagažas, 1n. pasirinktame viešbutyje su pusryčiais, kelionės atmintinė, įėjimas į parodą.

Galimas užsakyti pervežimas oro uostas- viešbutis- oro uostas, asmeniui kaina į abi puses nuo 75 eur*, kai keliauja ne mažiau 4 asm.

Susisiekite

Gintarė Zlatkienė

Gintarė Zlatkienė

Projektų vadovė