2024-01-24 - 2024-01-26

ELECTROTEST JAPAN 2024

Tokyo Big Sight

Tokyo-Big Sight, 3 Chome-11 Ariake, Koto seniūnija, Tokijas, Japonija Tokijas, Japonija

ELECTROTEST JAPAN 2024

UAB “AUTARĖ” kviečia apsilankyti tarptautinėje specializuotoje bandymų, tikrinimų, matavimų, analizės bei elektronikos gamybos ir mokslinių tyrimų plėtros parodoje Tokijuje (Japonijoje)

(Plačiau apie šią parodą rasite čia: https://www.nepconjapan.jp/hub/en-gb/about/electrotest-japan.html)

ELECTROTEST JAPAN 2024 – tai tarptautinė specializuota bandymų, tikrinimų, matavimų ir analizės elektronikos gamybos ir mokslinių tyrimų plėtros paroda vykstanti kiekvienais metais kartu su NEPCON JAPAN paroda. Pirmą kartą specializuota ELECTROTEST JAPAN paroda surengta dar 1983 metais.

2018 metų ELECTROTEST JAPAN  vykusioje parodoje savo paslaugas ir produktus pristatė net 1 604 parodos dalyviai iš viso pasaulio. Apsilankiusiųjų skaičius siekė daugiau nei 32 795 lankytojai.

Tai itin puiki paroda, kuri kiekvienais metais pritraukia vis daugiau ir daugiau įspūdingą lankytojų, bei dalyvių skaičių iš viso pasaulio. ELECTROTEST JAPAN paroda sėkmingai įsitvirtinusi ir yra bene didžiausia Japonijos verslo platforma elektronikos bandymuose.

Pagrindiniai parodos sektoriai: Buitinė technika; Audio ir vizualiniai įrenginiai; Puslaidininkių montavimas; Optiniai prietaisai; Pramonės valdymo / gamyklos automatizavimas; Medicinos prietaisai / įrenginiai; Asmeniniai ir biuro kompiuterių išoriniai prietaisai; Bandymų / tikrinimo įranga; Automobilių prietaisai; Judriojo ryšio sistemų prietaisai; Transportavimo įranga.

Susisiekite

Gintarė Zlatkienė

Gintarė Zlatkienė

Projektų vadovė

Telefonas
+37067936330
El. paštas
gintare@autare.lt