2024-04-09 - 2024-04-11

Embedded World 2024

NürnbergMesse

NürnbergMesse Niurnbergas, Vokietija

Embedded World 2024

UAB “AUTARĖ” kviečia apsilankyti pirmaujančioje technologijų ir elektronikos prekių prekybos mugėje Niurnberge (Vokietijoje)

(Plačiau apie šią parodą rasite čia: http://www.embedded-world.de/en/)

Embedded World 2024 – tai pirmaujanti, kiekvienais metais vykstanti technologijų ir elektronikos prekių prekybos mugė, rengiama nuo pat 2003 metų. Organizatorių duomenimis, 2018 metais vykusioje Embedded World mugėje dalyvavo 1021 kompanijų iš 78 šalių. Konferencijose dalyvavo 2176 dalyvių iš 52 šalių.

Embedded World mugė – svarbiausia kūrėjų ir sprendimų priėmėjų susitikimo vieta ir įkvėpimo šaltinis rytojaus elektronikos pramonei. Tai itin puiki proga kiekvienam atvykusiam dalyviui pademonstruoti savo naujausią techniką, medžiagas bei įvairias technologijas, susijusias su telekomunikacijų sistemomis, pramonine ir buitine elektronika / technika. Tai specializuota paroda, kurioje kiekvienas apsilankęs turės galimybę tyrinėti naujausius dizaino ir šiuolaikinių technologinių priedų perspektyvas ir vystymąsi, kadangi tik šioje Embedded World mugėje tūkstančiai specialistų iš viso pasaulio dalinsis vertinga ir itin naudinga patirtimi ir informacija apie dabartinę padėtį elektronikos ir technologijų pramonėje.

Pagrindiniai parodos sektoriai: Įranga: komponentai, moduliai, įvairių programų sistemos; Įrankiai: techninė, programinė įranga, programinės įrangos taikymas;  BIOS; Realaus laiko operacinės sistemos „runtime” aplinkoje; Virtualizacija; Vizualizacijos programinės įrangos; Interneto naršyklių, komunikacijos programinės įrangos; Nuotolinio prietaiso valdymo programinės įrangos; Kitos taikomosios programinės įrangos; Paslaugos: sistemos kūrimo, elektroninės gamybos, sertifikavimo bei patvirtinimo, konsultavimo, mokymo, profesinės žiniasklaidos ir ryšių paslaugos, literatūra; Kitos paslaugos.

 

Susisiekite

Gintarė Zlatkienė

Gintarė Zlatkienė

Projektų vadovė

Telefonas
+37067936330
El. paštas
gintare@autare.lt