2022-11-15 ‒ 2022-11-17

ENERGETICS 2022

parodų centras Targi Lublin S.A.

Dworcowa 11, 20-406 Lublin, Lenkija

Energetics“ – yra svarbus Lenkijos energetikos susitikimas. ENERGETICS esmė – ne tik modernių prietaisų, aparatų ir technologijų, skirtų energetikos pramonei, pristatymas. Parodoje dalyvaus ir lankysis energetikos įmonių atstovai, projektavimo biurai, įmonių ir pramonės įmonių energetikos padaliniai, elektrikai ir montuotojai. Renginyje taip pat vyks nemažai konferencijų, paskaitų ir mokymų energetikos pramonei aktualiomis ir svarbiomis temomis. Papildomas privalumas yra ENERGETICS renginio vieta. Paroda vyks Liublino mieste, kuriame yra investuojama į energetikos infrastruktūros modernizavimą ir energijos iš atsinaujinančių šaltinių naudojimo didinimą. Liublinas yra daugelio svarbių energetikos sektoriaus subjektų buveinė. 2021 metais parodoje dalyvavo apie 200 dalyvių, kurie užėmė 2 500 kv.m. ekspozicinio parodos ploto, lankėsi 4 500 lankytojų.

 

Parodos sektoriai:

Elektros energetika ir elektrotechnika: elektros energijos gamyba ir perdavimas; energijos konvertavimas; paskirstymo ir perjungimo įrenginiai; apsaugos įtaisai ir žaibo apsaugos įrenginiai; kabeliai ir laidai, valdymo, matavimo ir signalizacijos prietaisai; elektros tinklai ir instaliacijos; automatika; eksploatacinės medžiagos ir įrankiai; apšvietimo įranga; IT energetikoje.

Alternatyvi energija: hidro, vėjo ir saulės energija; atsinaujinančios energijos technologijos; energijos išteklių taupymo sistemos.

Inovacijos energetikos sektoriuje

Elektromobilumas

Apšvietimas

 

Tikslinė auditorija: vyr. inžinieriai, vyr. energetikai, vyr. automatikos inžinieriai, energetikos įmonių darbuotojai, elektros didmenininkai, statybos inžinieriai, montuotojai, elektrikai, pastatų valdytojai, būsto kooperatyvai, architektai.

Dalyvavimo sąlygos

500 PLN

Registracijos mokestis

Registracijos mokestį moka įmonė-eksponentė ir įmonė - sub. eksponentė. Į kainą įskaičiuota: įrašas į parodos katalogą, bendra parodos reklama.

280 PLN

Plotas su viena atvira siena (min 4 kv.m.)

Į kainą įskaičiuota: parodinio ploto nuoma, praėjimų tarp stendų valymas, bendra apsauga.

300 PLN

Plotas su dviem atvirom sienom (min. 9 kv.m.)

Į kainą įskaičiuota: parodinio ploto nuoma, praėjimų tarp stendų valymas, bendra apsauga.

315 PLN

Plotas su trimis atviromis sienomis (min 30 kv.m.)

Į kainą įskaičiuota: parodinio ploto nuoma, praėjimų tarp stendų valymas, bendra apsauga.

330 PLN

Plotas su keturiomis atviromis sienomis (min 60 kv.m.)

Į kainą įskaičiuota: parodinio ploto nuoma, praėjimų tarp stendų valymas, bendra apsauga.

90 PLN

Stendo įranga

Kaina 1 kv.m. Į kainą įskaičiuota: konstrukcijų nuoma, pilka kiliminė grindų danga, užrašas ant stendo, šiukšlių dėžė, rūbų kabykla, valymo paslauga, 1 elektros lizdas, 1 šviestuvas kas 4 kv.m.

69 PLN

1 kv.m. lauko aikštelėje

Kainos nurodytos be PVM.

Susisiekite

Nida Venslovė

Nida Venslovė

Projektų vadovė

Telefonas
+37067094462
El. paštas
nida@autare.lt