2023-11-21 - 2023-11-23

ENERGETICS 2023

parodų centras Targi Lublin S.A.

Dworcowa 11, 20-406 Lublin, Lenkija Liublinas, Lenkija

ENERGETICS 2023

Energetics“ – yra svarbus Lenkijos energetikos susitikimas. ENERGETICS esmė – ne tik modernių prietaisų, aparatų ir technologijų, skirtų energetikos pramonei, pristatymas. Parodoje dalyvaus ir lankysis energetikos įmonių atstovai, projektavimo biurai, įmonių ir pramonės įmonių energetikos padaliniai, elektrikai ir montuotojai. Renginyje taip pat vyks nemažai konferencijų, paskaitų ir mokymų energetikos pramonei aktualiomis ir svarbiomis temomis. Papildomas privalumas yra ENERGETICS renginio vieta. Paroda vyks Liublino mieste, kuriame yra investuojama į energetikos infrastruktūros modernizavimą ir energijos iš atsinaujinančių šaltinių naudojimo didinimą. Liublinas yra daugelio svarbių energetikos sektoriaus subjektų buveinė. 

 

Parodos sektoriai:

Elektros energetika ir elektrotechnika: elektros energijos gamyba ir perdavimas; energijos konvertavimas; paskirstymo ir perjungimo įrenginiai; apsaugos įtaisai ir žaibo apsaugos įrenginiai; kabeliai ir laidai, valdymo, matavimo ir signalizacijos prietaisai; elektros tinklai ir instaliacijos; automatika; eksploatacinės medžiagos ir įrankiai; apšvietimo įranga; IT energetikoje.

Alternatyvi energija: hidro, vėjo ir saulės energija; atsinaujinančios energijos technologijos; energijos išteklių taupymo sistemos.

Inovacijos energetikos sektoriuje

Elektromobilumas

Apšvietimas

 

Tikslinė auditorija: vyr. inžinieriai, vyr. energetikai, vyr. automatikos inžinieriai, energetikos įmonių darbuotojai, elektros didmenininkai, statybos inžinieriai, montuotojai, elektrikai, pastatų valdytojai, būsto kooperatyvai, architektai.

Susisiekite

Justė Bliujūtė

Justė Bliujūtė

Projektų vadovė.

Telefonas
+37061144772
El. paštas
juste@autare.lt