2023-04-05 ‒ 2023-04-08

ESTBUILD 2023

Talino EESTI NAITUSED parodų rūmuose

Eesti Näituste AS, Pirita tee, Tallinn, Estonia

“ESTBUILD”- tai be konkurencijos didžiausia statybinės įrangos, statybinių medžiagų ir statybinių technologijų bei  interjero paroda Estijoje. Svarbiausias “Estbuild” tikslas - pristatyti statybinės rinkos dabartį, aktualijas ir ateities kryptis: sukurti palankias sąlygas naujausios įrangos, technologijų ir statybinių medžiagų pristatymui, įsisavinti ir skleisti naujausius mokslo pasiekimus, verslo idėjas, sprendimus; sukurti efektyvias verslo sąlygas ir palankų verslo klimatą; informuoti apie verslo vystymo sąlygas ir principus; rūpintis įmonių, besirengiančių vystyti savo verslą Estijoje, įvaizdžio kūrimu ir grįžtamojo ryšio formavimu. Supažindinti parodos lankytojus - užsieniečius su Estijos statybinės rinkos potencialu ir verslo vystymo galimybėmis; kelti ir vystyti statybų kultūrą ir kokybę.

2019 metų parodoje savo gaminius pristatė apie 300 įmonių. Parodą aplankė daugiau nei 34 000 lankytojų iš Airijos, Belgijos, Baltarusijos, Estijos, Latvijos, Lietuvos, Rusijos, Suomijos, Švedijos. Parodos plotą sudarė 12 000 kv. m.

Parodoje eksponuojama: mašinos, įrengimai, mechaninė įranga, statybos įrankiai, statybinės medžiagos  ir konstrukcijos, santechnika, inžinierinė įranga, butų ir  pastatų  apdaila, interjeras, vidaus  apdaila  ir  įranga, eksterjero dizainas, pastatų apšildymo sistemos, šilumos ir garso izoliacija, šildymo ir ventiliacijos įranga, išorės ir  vidaus durys, langai, fasadai, stogo dangos, sienos, dažai, lakai ir kita statybinė chemija, elektros  instaliacija, energijos  taupymo  technologija, butų  ir  pastatų  apsaugos  priemonės,  vasarnamių, surenkamų  gyvenamų  namų  statyba ir kt.

300

dalyvių

34 000

lankytojų

12 000

kv. m. parodinio ploto

Dalyvavimo sąlygos

375 €

Negrąžinamas registracijos mokestis

Registracijos mokestį moka įmonė-eksponentė ir įmonė-sub. eksponentė. Į kainą įskaičiuota: įrašas į parodos katalogą, dalyvių kortelės, bendros reklamos išlaidos.

72 €

1 kv.m. tuščio ploto su viena atvira siena

Į kainą įskaičiuota: tuščio parodinio ploto nuoma, praėjimų tarp stendų valymas, apsauga.

77 €

1 kv.m. tuščio ploto su dviem atviromis sienomis

Į kainą įskaičiuota: tuščio parodinio ploto nuoma, praėjimų tarp stendų valymas, apsauga.

84 €

1 kv.m. tuščio ploto su trim atviromis sienomis

Į kainą įskaičiuota: tuščio parodinio ploto nuoma, praėjimų tarp stendų valymas, apsauga.

88 €

Stendas su keturiomis atviromis sienomis

Į kainą įskaičiuota: tuščio parodinio ploto nuoma, praėjimų tarp stendų valymas, apsauga.

40 €

1 kv. m. stendo įrengimas

Į kainą įskaičiuota: konstrukcijų nuoma ir montažas, šviestuvai (1 šviestuvas – 3 kv. m.) kiliminė danga, frizo lenta be užrašo, elektros rozetė (220V, 1kW),  praėjimų tarp stendų valymas, apsauga

1 kv. m. atviroje lauko aikštelėje 24 EUR

Kainos nurodytos be PVM.

Susisiekite

Nida Venslovė

Nida Venslovė

Projektų vadovė

Telefonas
+37067094462
El. paštas
nida@autare.lt