2024-04-03 - 2024-04-06

ESTBUILD 2024

Talino EESTI NAITUSED parodų rūmuose

Eesti Näituste AS, Pirita tee, Tallinn, Estonia Talinas, Estija

ESTBUILD 2024

“ESTBUILD”- tai be konkurencijos didžiausia statybinės įrangos, statybinių medžiagų ir statybinių technologijų bei  interjero paroda Estijoje. Svarbiausias “Estbuild” tikslas - pristatyti statybinės rinkos dabartį, aktualijas ir ateities kryptis: sukurti palankias sąlygas naujausios įrangos, technologijų ir statybinių medžiagų pristatymui, įsisavinti ir skleisti naujausius mokslo pasiekimus, verslo idėjas, sprendimus; sukurti efektyvias verslo sąlygas ir palankų verslo klimatą; informuoti apie verslo vystymo sąlygas ir principus; rūpintis įmonių, besirengiančių vystyti savo verslą Estijoje, įvaizdžio kūrimu ir grįžtamojo ryšio formavimu. Supažindinti parodos lankytojus - užsieniečius su Estijos statybinės rinkos potencialu ir verslo vystymo galimybėmis; kelti ir vystyti statybų kultūrą ir kokybę.

2023 metų parodoje savo gaminius pristatė apie 117 įmonių. Parodą aplankė daugiau nei 34 000 lankytojų iš Airijos, Belgijos, Baltarusijos, Estijos, Latvijos, Lietuvos, Rusijos, Suomijos, Švedijos. Parodos plotą sudarė 12 000 kv. m.

Parodoje eksponuojama: mašinos, įrengimai, mechaninė įranga, statybos įrankiai, statybinės medžiagos  ir konstrukcijos, santechnika, inžinierinė įranga, butų ir  pastatų  apdaila, interjeras, vidaus  apdaila  ir  įranga, eksterjero dizainas, pastatų apšildymo sistemos, šilumos ir garso izoliacija, šildymo ir ventiliacijos įranga, išorės ir  vidaus durys, langai, fasadai, stogo dangos, sienos, dažai, lakai ir kita statybinė chemija, elektros  instaliacija, energijos  taupymo  technologija, butų  ir  pastatų  apsaugos  priemonės,  vasarnamių, surenkamų  gyvenamų  namų  statyba ir kt.

Pasiūlymai

ESTBUILD 2024

Dalyvavimo parodoje pasiūlymas
  • Nuo: 375
Užsakyti

Kainos nurodytos be PVM.

Susisiekite

Justė Bliujūtė

Justė Bliujūtė

Projektų vadovė.

Telefonas
+37061144772
El. paštas
juste@autare.lt