2023-06-21 - 2023-06-23

EURASIA RAIL 2023

Stambulo parodų centras IFM

Yeşilköy Istanbul, Fuar Merkezi, 34149 Bakırköy/İstanbul, Turkija Stambulas, Turkija

EURASIA RAIL 2023

EURASIA RAIL 2023 – kas dvejus metus vykstantis 3 dienų renginys sukviečia pasaulinius riedmenų gamintojus, infrastruktūros technologijų kūrėjus, geležinkelių logistikos įmones. Tai pagrindinė tarptautinė prekybos platforma, skirta sektoriaus milžinams susitikti su profesionaliais lankytojais po vienu stogu. „Eurasia Rail“ ne tik lemia regioninę geležinkelių plėtrą, bet ir yra ideali priemonė užmegzti naujus santykius ir plėtoti jau esamus. Kartu su kiekvienu renginiu vyksta išsami konferencijų ir seminarų programa. Pramonės ekspertų kalbomis ir praktiniais užsiėmimais lankytojai ir parodos dalyviai informuojami apie naujausius geležinkelių patobulinimus, inovacijas ir technologijas, taip pat apie didžiausius iššūkius, su kuriais susiduria pramonė, ir galimus jų sprendimus. Paroda „Eurasia Rail“ 2023 metais vyks jau 10 kartą. Kas kartą renginys pritraukia vis daugiau lankytojų, daugiausia jų atvyksta iš Čekijos Respublikos, Vokietijos, Šveicarijos, Lenkijos ir Prancūzijos šalių.

Parodos sektoriai:

 1. Geležinkelių technologijos viešosioms ir krovininėms geležinkelių transporto priemonėms;
 2. Transporto priemonės kroviniams vežti:
 • Intermodalinės transporto priemonės
 • Greitkelis – Geležinkelis
 • Geležinkelis – jūrų kelias
 1. Transporto priemonių dalys ir komponentai;
 2. Geležinkelio transporto priem. interjeras;
 3. Geležinkelių infrastruktūra ir konstrukcijos;
 4. Streetbond viešajam transportui;
 5. Transportas IT;
 6. Krovinių eismo logistika;
 7. Paslaugos;
 8. Tunelių statyba;
 9. Transporto priemonių priežiūra;
 10. Viešasis transportas / fiksuotos struktūros.

Tikslinė auditorija: valstybinių geležinkelių vadovai, vietos ir tarptautinės savivaldybės, vietiniai ir tarptautiniai riedmenų operatoriai, susisiekimo ministerijos vadovai, sunkiosios pramonės įmonės, statybos įstaigos, vietinė ir tarptautinė žiniasklaida, vietos ir tarptautinės finansų korporacijos, inžinerinės ir konsultacinės įstaigos, riedmenų didmenininkai ir mažmenininkai, technologijų įstaigos, elektrifikavimo ir signalizacijos įmonės, infrastruktūros įstaigos, atsarginių dalių gamintojai.

 

Pasiūlymai

EURASIA RAIL 2023

Dalyvavimo parodoje pasiūlymas
 • Nuo: 600
Užsakyti

EURASIA RAIL 2021 - aisiais metais parodoje dalyvavo 178  dalyviai iš 16 šalių, parodoje apsilankė 7 697 profesionalūs lankytojai iš 45 šalių.

178

dalyviai iš 16 šalių

1 697

profesionalūs lankytojai iš 45 šalių

Susisiekite

Justė Bliujūtė

Justė Bliujūtė

Projektų vadovė.

Telefonas
+37061144772
El. paštas
juste@autare.lt