2022-10-25 ‒ 2022-10-28

EuroBLECH 2022

Hanover messe

Messegelände, 30521 Hannover, Vokietija

Organizatoriai: Mack Brooks (Reedexpo)                      
Oficialus atstovas Lietuvoje: Autarė, UAB

EuroBLECH yra didžiausia pasaulyje lakštinio metalo apdirbimo pramonės paroda, vyksianti jau 26-ajį kartą Hanoveryje, Vokietijoje. Praėjusi, kas antrus metus vykstanti paroda EuroBLECH sulaukė didelio eksponentų ir dalyvių skaičiaus. Parodoje dalyvavo 1507 įmonės iš 40 pasaulio šalių. Net 58% visų dalyvavusių įmonių – ne Vokietijos įmonės. Parodą aplankė 56 307 žiūrovai iš 105 pasaulio šalių; iš jų 49% - ne iš Vokietijos.

EuroBLECH 2022 yra idealus renginys lakštinio metalo apdirbimo specialistams, norintiems surasti tinkamą įrangą savo bendrovėms. „EuroBLECH“ parodoje dalyvauja pasaulinė lankytojų auditorija, pasirengusi investuoti ir aiškiai sutelkti dėmesį į technologinį meistriškumą. Taigi dabartinėje nestabilioje rinkų aplinkoje tai yra puiki tarptautinė lakštinio metalo apdirbimo pramonės gamintojų bei tiekėjų platforma. Aiškiai struktūrizuota paroda apima visą lakštinio metalo apdirbimo technologijų grandinę ir siūlo unikalią žinių perdavimo, individualių gamybos sprendimų ir pasaulinių verslo kontaktų galimybes.

Inovacijos išmanaus lakštinio metalo apdirbimo rinkoje:
Skaitmeninių pokyčių eroje lakštinio metalo apdirbimo pramonė užima vieną iš aukščiausių pozicijų. Pagrindinės temos, pvz., e-mobilumas ir tvari gamyba, yra svarbūs naujų medžiagų ir produktų, taip pat gamybos procesų skaitmenizavimo, įskaitant planavimą, kontrolę ir logistiką, varikliai.

 

Parodos sektoriai:
Lakštinis metalas, vamzdžiai, profiliai (juodieji ir spalvotieji metalai); gatavi gaminiai, komponentai, mazgai; tvarkymas; atskyrimas, pjaustymas; formavimas; lankstaus lakštinio metalo apdirbimas; vamzdžių apdorojimas; staklių elementai; lakštinio metalo/plastiko hibridinių konstrukcijų apdirbimas; sujungimas, suvirinimas, tvirtinimas; komponentų gamyba; lakštinio metalo paviršiaus apdorojimas; įrankiai, štampai; valdymas, reguliavimas, matavimas, testavimas; kokybės užtikrinimas; duomenų apdorojimas, techninė ir programinė įranga; gamyklų ir sandėlių įranga; aplinkos apsauga; sauga darbe; moksliniai tyrimai ir plėtra.

 

56000

Lankytojų

1500

Dalyvių

89 800

kv.m. parodinio ploto

Dalyvavimo sąlygos

760 €

Registracijos mokestis

Į kainą įskaičiuota: įrašas į parodos katalogą, nuolaida lankytojų pakvietimams, reklaminė medžiaga, dalyvių kortelės (kiekis priklauso nuo užsakomo ploto dydžio).

0,60 €/1 kv.m.

Privalomas AUMA mokestis

259 €

1 kv. m. tuščio parodinio ploto kaina

1 atvira siena

289 €

1 kv. m. tuščio parodinio ploto kaina

2 atviros sienos

296 €

1 kv. m. tuščio parodinio ploto kaina

3 atviros sienos

299 €

1 kv. m. tuščio parodinio ploto kaina

4 atviros sienos

nuo 211 €

1 kv.m. standartinės stendo įrangos

Į kainą įskaičiuota: sienelės, užrašas ant stendo, rozetė, kambariukas 100x100, rūbų kabykla, šiukšlių dėžė, apšvietimas, 3 kėdės, kiliminė danga, stalas, stendo valymas.

Kainos nurodytos be PVM.

Susisiekite

Nida Venslovė

Nida Venslovė

Projektų vadovė

Telefonas
+37067094462
El. paštas
nida@autare.lt