2024-10-22 - 2024-10-25

EuroBLECH 2024

Hanoverio parodų rūmai

Messegelände, 30521 Hannover, Vokietija Hanoveris, Vokietija

EuroBLECH 2024

EuroBLECH yra didžiausia pasaulyje lakštinio metalo apdirbimo pramonės paroda, vyksianti jau 27-ajį kartą Hanoveryje, Vokietijoje. EuroBLECH apima visą lakštinio metalo apdirbimo technologijų grandinę ir siūlo pramonės sektoriui unikalią žinių perdavimo, individualių gamybos sprendimų ir pasaulinių verslo kontaktų rinką. 2022 – taisiais metais parodoje savo produkciją ir paslaugas pristatė 1300 įmonių iš 39 šalių, parodos dalyviai užėmė 86 136 kv.m. ekspozicinio ploto. Parodą aplankė 38 076 lankytojai – profesionalai. (Daugiau apie parodą: EuroBLECH 2024 )

EuroBLECH 2024 yra idealus renginys lakštinio metalo apdirbimo specialistams, norintiems surasti tinkamą įrangą savo bendrovėms. „EuroBLECH“ parodoje dalyvauja pasaulinė lankytojų auditorija, pasirengusi investuoti ir aiškiai sutelkti dėmesį į technologinį meistriškumą. Taigi dabartinėje nestabilioje rinkų aplinkoje tai yra puiki tarptautinė lakštinio metalo apdirbimo pramonės gamintojų bei tiekėjų platforma. Aiškiai struktūrizuota paroda apima visą lakštinio metalo apdirbimo technologijų grandinę ir siūlo unikalią žinių perdavimo, individualių gamybos sprendimų ir pasaulinių verslo kontaktų galimybes.

Inovacijos išmanaus lakštinio metalo apdirbimo rinkoje:

Skaitmeninių pokyčių eroje lakštinio metalo apdirbimo pramonė užima vieną iš aukščiausių pozicijų. Pagrindinės temos, pvz., e-mobilumas ir tvari gamyba, yra svarbūs naujų medžiagų ir produktų, taip pat gamybos procesų skaitmenizavimo, įskaitant planavimą, kontrolę ir logistiką, varikliai.

Parodos sektoriai: Lakštinis metalas, vamzdžiai, profiliai (juodieji ir spalvotieji metalai); gatavi gaminiai, komponentai, mazgai; tvarkymas; atskyrimas, pjaustymas; formavimas; lankstaus lakštinio metalo apdirbimas; vamzdžių apdorojimas; staklių elementai; lakštinio metalo/plastiko hibridinių konstrukcijų apdirbimas; sujungimas, suvirinimas, tvirtinimas; komponentų gamyba; lakštinio metalo paviršiaus apdorojimas; įrankiai, štampai; valdymas, reguliavimas, matavimas, testavimas; kokybės užtikrinimas; duomenų apdorojimas, techninė ir programinė įranga; gamyklų ir sandėlių įranga; aplinkos apsauga; sauga darbe; moksliniai tyrimai ir plėtra.

Pasiūlymai

EuroBLECH 2024

Dalyvavimo parodoje pasiūlymas
  • Nuo: 762 EUR
Užsakyti

Susisiekite

Justė Bliujūtė

Justė Bliujūtė

Projektų vadovė.

Telefonas
+37061144772
El. paštas
juste@autare.lt