2024-11-04 - 2024-11-07

EURONAVAL 2024

Paris Nord, Villepinte

ZAC Paris Nord 2, 93420 Villepinte – France Paryžius, Prancūzija

UAB “AUTARĖ” kviečia apsilankyti tarptautinėje jūrų laivyno gynybos ir jūrų parodoje bei konferencijoje Paryžiuje (Prancūzijoje)

(Plačiau apie šią parodą rasite čia: http://www.euronaval.fr/9-visitors)

EURONAVAL 2024 – tai Paryžiuje pirmaujanti, tarptautinė, kas dvejus metus spalio mėnesį vykstanti jūrų laivyno gynybos ir jūrų paroda. Pirmą kartą EURONAVAL surengta dar ankstyvaisisias 1968 metais. Turėdama itin didelį pasisekimą bei gausų dalyvių ir lankytojų auditorijos lankomumą ši paroda sėkmingai rengiama iki šių dienų. Preliminariais organizatorių duomenimis Paskutinioje parodoje apsilankė 23250 lankytojai atvykę iš 34 skirtingų šalių, o įvairias technikas, įrenginius, naujausias tendencijas, paslaugas ir produktus pristatė daugiau nei 480 dalyviai iš skirtingų pasaulio šalių bei regionų. EURONAVAL – tai bene viena iš didžiausių tokio pobūdžio parodų visame pasaulyje, kadangi kaskart čia susirenka išties įspūdingas skaičius lankytojų.

Pagrindiniai parodos sektoriai: Laivai; Laivo jėgainės ir elektros sistemos; Jutikliai; Elektronika; Optiniai prietaisai; Ginklai ir šaudmenys; Povandeninės operacijos ir komponentai; Įranga; Aeronautika; Treniruokliai; Inžinerija; Logistika; Jūrų erdviniai palydovai; Gynyba; Laivų ir povandeninių laivų statyba /reikmenys /įranga; Uosto įrenginiai

 

Susisiekite

Gintarė Zlatkienė

Gintarė Zlatkienė

Projektų vadovė

Telefonas
+37067936330
El. paštas
gintare@autare.lt