2024-01-21 - 2024-01-24

EUROPAIN 2024

Porte de Versailles

Parc des expositions Paris Nord Villepinte, Villepinte, France Paryžius, Prancūzija

EUROPAIN 2024

UAB “AUTARĖ” kviečia Jus apsilankyti pasaulinėje kepyklų, ledų, šokolado ir saldumynų prekybos parodoje  „EUROPAIN 2024“, Paryžiuje (Prancūzijoje)

(Plačiau apie šią parodą rasite čia: http://www.europain.com/-en)

Paroda EUROPAIN 2024 – pasaulinė kepyklų, ledų, šokolado ir saldumynų prekybos šou organizuojamas nuo 1967 metų. Ši paroda nuolat keičiasi ir yra derinama su kepimo ir konditerijos specialistais iš viso pasaulio vis atrandant naujus pirkėjų poreikius. Išsami, profesionali ir įkvėpianti paroda yra tarsi verslo variklis, kuri būtų įdomi kiekvienam susidomėjusiam šia sfera.  2018 metais šioje parodoje dalyvavo 469 įmonės ir atvyko 52 000 lankytojai, parodos plotas buvo apie  14262 kv. m.

Pagrindiniai parodos sektoriai: 

  • GAMYBA: gamybos vietos, virtuvės, kepimo prietaisai ir įranga, konditerijos laboratorijos prietaisai ir įranga, reikmenys, nedideli kepimo namų ir konditerijos laboratorijų reikmenys, frezavimo produktai, žaliavos ir pusgaminiai.
  • PARDAVIMAS: parduotuvių dizainas, dekoravimas, langų išdėstymas, stalo įrankiai ir dekoravimas, alkoholiniai ir nealkoholiniai gėrimai, konditerijos gaminiai, pakavimas, užkandžių įranga, baldai, dekoravimas, naujos technologijos – socialinės žiniasklaidos priemonės ir tinklai, maisto produktai maitinimui, perdirbti patiekalai, užkandžiai, šaldyti produktai (paruošti kepti), kepyklos ir mažmeninės prekybos tinklas.
  • VALDYMAS: draudimas, bankininkystė, finansų įstaigos, komunikacija, reklama, profesinės asociacijos, mokymai – švietimas, franšizė, valdymas, nekilnojamasis turtas, spauda, įdarbinimas.

Parodos dalyviai: 

kepėjai, duonos ir konditerijos verslininkai, kepyklų tinklai ir franšizės, malūnininkai, didmenininkai, mažmenininkai, platintojai, montuotojai, prekybos centrai, specializuotos parduotuvės, mažmeninės prekybos tinklai, restoranai ir sumuštinių parduotuvės, greitas aptarnavimas, dalyvaus viešojo maitinimo įstaigos (nepriklausomos ir grandinės), konditerijos parduotuvės, šokolado gamintojai, delikatesai, maisto prekių parduotuvės, viešojo maitinimo įstaigos, importuotojai, didmenininkai, tarptautiniai pirkėjai, maitinimo mokyklos.

 

Susisiekite

Gintarė Zlatkienė

Gintarė Zlatkienė

Projektų vadovė

Telefonas
+37067936330
El. paštas
gintare@autare.lt