2024-04-23 - 2024-04-25

European Seafood Global 2024

Fira Barcelona, Gran Via venue

Av. Joan Carles I, 64, 08908 L'Hospitalet de Llobregat, Barcelona, Spain Barselona, Ispanija

European Seafood Global 2024

UAB ,,AUTARĖ” kviečia aplankyti didžiausią pasaulinę žuvies produktų, perdirbimo, prekybos, logistikos, pakuočių parodoje Barselonoje (Ispanijoje)

plačiau apie parodą rasite čia: http://www.seafoodexpo.com/global/ )

European Seafood Global – Tarptautinė žuvų ir jūros produktų paroda yra pati didžiausia ir svarbiausia tokio tipo paroda Europoje ir labai svarbi pasauliniu mastu. Kartu su paroda vyksta Seafood processing Global. Šioje parodoje savo produkciją pristato ir su naujovėmis supažindina Europos Sąjungos ir viso pasaulio valstybės – tiek besivystančios, tiek išsivysčiusios šalys – žuvininkystės produktų gamintojai ir perdirbėjai. Kasmet ši paroda pritraukia minias žmonių.  Praėjusioje parodoje savo produktus, paslaugas pristatė  1761 įmonių, ją aplankė virš 29 000 savo srities profesionalų iš 150 šalių.

Pagrindiniai parodos sektoriai: Šviežia žuvis ir jūros gėrybės; Šaldyta žuvis ir jūros gėrybės; Perdirbti, supakuoti  žuvies produktai ir jūros gėrybės; Perdirbimo ir pakavimo įranga; Ekspeditoriai ir logistikos paslaugos; Jūros gėrybių pramonės paslaugų tiekėjai.

Susisiekite

Gintarė Zlatkienė

Gintarė Zlatkienė

Projektų vadovė

Telefonas
+37067936330
El. paštas
gintare@autare.lt