2021-04-13 - 2021-04-15

ExpoElectronica 2021

Crocus Expo IEC parodų centras

Crocus Expo International Exhibition Center, Mezhdunarodnaya Ulitsa, Krasnogorsk, Moscow Oblast, Russia Maskva, Rusija

ExpoElectronica 2021

UAB “AUTARĖ” kviečia apsilankyti tarptautinėje elektronikos komponentų ir elektronikos gamybos mugėje Maskvoje (Rusijoje)

(Plačiau apie šią parodą rasite čia: https://expoelectronica.ru/home)

ExpoElectronica Moscow 2021 – tai tarptautinė elektronikos komponentų ir elektronikos gamybos mugė Maskvos mieste. ExpoElectronica Moscow pirmą kartą surengta dar 1997 metais ir yra pristatoma kartu su  ElectronTechExpo  paroda. Žadama, kad 2020 metais dalyvaus virš 400 kompanijų iš 20 pasaulio šalių.

Tai vieta, kurioje puikiai demonstruojami naujausi pokyčiai ir pasiekimai elektronikos pramonėje. Taip pat tai pagrindinė ir pirmaujanti platforma, kurios metu įvairūs pramonės specialistai turi puikias galimybes įvykdyti abiems pusėms naudingus susitarimus bei pasirašyti ilgalaikes sutartis.

Pagrindiniai parodos sektoriai: Hibridinės technologijos; Jutikliai, ekranai, maitinimo šaltiniai, pasyvieji komponentai;  PCB (spausdintinės plokštės) ir EMS (elektronikos gamybos paslaugos); Puslaidininkiniai; Elektromechanikos / sistemos periferiniai įrenginiai; Puslaidininkių šviesos emisijos įrenginiai; Bandymų ir matavimų, kokybės užtikrinimo, pramonės įrangos (medžiagos / priemonės);  Medžiagų perdirbimas; Ekranų gamyba; Pramonės automatizavimas; Technologijos kabelių perdirbimas; PCB Gamybos technologijos; Montavimo technologijos komponentai; Litavimo technologijos; Produktų apdailos.

 

Susisiekite

Gintarė Zlatkienė

Gintarė Zlatkienė

Projektų vadovė

Telefonas
+37067936330
El. paštas
gintare@autare.lt