2020-03-12 - 2020-03-14

FASADAS. ENERGETINIAI RESURSAI 2020

Baltic - Expo

Ulitsa Oktyabr'skaya, 3А, Kaliningrad, Kaliningrad Oblast, Russia Kaliningradas, Rusija

FASADAS. ENERGETINIAI RESURSAI 2020

Kviečiame Jus dalyvauti specializuotose parodose KALININGRADE (RUSIJOJE)

Parodos vyks Tarptautiniuose Parodų Rūmuose “Baltic – Expo”

Paroda „Fasadas“ – jau ilgus metus vystanti statybos pramonės paroda Kaliningrade. Kasmet ji sulaukia vis didesnio dalyvių bei žiūrovų susidomėjimo. Dalyvavimas šioje parodoje – tai puiki proga susipažinti su statybos pramonės aktualijomis Kaliningrado srityje, susirasti naujų partnerių bei praplėsti klientų ratą.
Parodoje „Fasadas“ eksponuojama:
naujos statybų ir remonto technologijos; architektūra; šiuolaikinė statybų įranga ir apdailos medžiagos; dizainas; speciali technika ir įrankiai; metalinės konstrukcijos; inžineriniai tinklai ir sistemos; aplinkotvarka; komunalinės paslaugos; kelių tiesimas; ekologija; atliekų perdirbimas; programinė įranga, projektavimas; draudimas, konsultacijos ir kt.

„Energetiniai resursai“ – tai energetinių ir pramoninių kompleksų paroda Kaliningrado srityje. Praėjusių metų parodoje savo gaminius ir produkciją pristatė 50 kompanijų iš Švedijos, Baltarusijos, Kaliningrado, Lenkijos, Rusijos ir Ukrainos.

Pasiūlymai

FASADAS. ENERGETINIAI RESURSAI 2020

Dalyvavimo parodoje pasiūlymas
  • Nuo: 220
Užsakyti

Parodoje „Energetiniai resursai“ eksponuojama:
naujausia technologija ir įranga, skirta energijos gavimui, paskirstymui ir naudojimui; jėgainės; energijos taupymo technologijos; matavimo prietaisai ir sistemos; cheminė produkcija; gumos gaminiai; pramoninė ir laboratorinė įranga; suvirinimo įranga; staklės; technologinė įranga; darbo drabužiai; apsaugos priemonės ir sistemos.

2018 metais parodose planuojama sulaukti apie 200 dalyvaujančių įmonių. Parodų metu vyks įvairūs seminarai, konkursai, konferencijos.

 

 

Susisiekite

Justė Bliujūtė

Justė Bliujūtė

Projektų vadovė.

Telefonas
+37061144772
El. paštas
juste@autare.lt