2023-11-21 - 2023-11-23

FAST TEXTILE 2023

PTAK Warsaw Expo

Aleja Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn, Lenkija Varšuva, Lenkija

FAST TEXTILE 2023 FAST TEXTILE 2023

FAST  TEXTILE – jau devintąjį kartą vyksianti tekstilės paroda. Šiais metais tikimasi sulaukti 600 dalyvių iš 45 šalių, kurie pristatys savo geriausius produktus ir paslaugas verslo ir mažmeniniams klientams. Per tris renginio dienas numatomas lankytojų skaičius – 33 000, kurie atvyks iš kelių dešimčių šalių. Parodos tikslas – sukurti platformą tekstilės pramonės atstovams susiburti, kurioje galima įgyti verslo kontaktus iš viso pasaulio ir jais keistis, didinti įmonės organizacinį potencialą ir didinti prekės ženklo pripažinimą rinkoje. Tai erdvė pristatyti produktus klientams visapusiška, optimaliai jų profiliui pritaikyta forma. Paroda leidžia užmegzti komercinius ryšius tarp visų tekstilės pramonės šakų. Lankytojai galės pamatyti išskirtinę Trend Zone, nacionalinius paviljonus, įskaitant Turkiją, Nyderlandus, Uzbekistaną, Čekiją, Pakistaną, Lietuvą, Estiją, Kiniją, Ukrainą, Italiją, Vokietiją, Ispaniją, Portugaliją, Didžiąją Britaniją, Graikiją, Baltarusiją, Švediją, Daniją, Egiptą, Iraną, Rumuniją, Taivaną, Ganą, Kroatiją, Indiją ir Belgiją. Parodos programą papildys renginiai, tarp jų – tekstilės forumas, kuriame susirenka ekspertai, verslininkai ir tekstilės pramone besidomintys žmonės. Jo metu vyksta daugybė diskusijų, paskaitų, skirtų tekstilės pramonėje naudojamoms technologijoms ir specializuotoms strategijoms. Tai suteikia puikią galimybę dalyvauti diskusijų panelėse ir keistis patirtimi vykdomos veiklos srityje.

Tiksliniai regionai: Rytų ir vidurio Europa, Lenkija, Baltijos šalys, Šiaurės Europa, NVS  šalys.

Tikslinė auditorija: pirkėjai, didmenininkai / pardavėjai, tekstilės pramonės gamintojai ir įmonių atstovai, rinkodaros profesionalai.

FAST TEXTILE 2022 – aisiais metais parodoje savo paslaugas pristatė 276 dalyviai, parodoje apsilankė 12 110 lankytojų, parodinis plotas užėmė 25 000 kv.m.

 

Pasiūlymai

FAST TEXTILE 2023

Dalyvavimo parodoje pasiūlymas

Susisiekite

Justė Bliujūtė

Justė Bliujūtė

Projektų vadovė.

Telefonas
+37061144772
El. paštas
juste@autare.lt