2024-03-19 - 2024-03-22

Fespa 2024

Messe Munich

Am Messeturm, 81829 München, Vokietija Miunchenas, Vokietija

Fespa 2024

UAB “Autarė” kviečia Jus apsilankyti didžiausioje Europoje tarptautinėje parodoje Miunchene (Vokietijoje), kuri organizuojama  pasaulinės plataus formato profesionalaus spausdinimo bendrijų asociacijos – FESPA.

(Daugiau informacijos apie parodą rasite: https://www.fespaglobalprintexpo.com/welcome )

FESPA asociaciją sudaro 37 nacionalinės  spausdinimo, skaitmeninės spausdinimo ir tekstilės spausdinimo bendrijos. Kiekvienais metais paroda FESPA, kaip vienas iš renginių, susijusių su naujomis technologijomis ir rinkos galimybėmis spausdinimo srityje, rengiama FESPA asociacijos siekiant remti spausdinimo pramonės suinteresuotųjų subjektų verslą teikiant jiems aktualią informaciją ir skatinant  judėti pirmyn. Pirmoji paroda surengta Paryžiuje 1963 metais. Paroda vyksta kasmet skirtingose šalyse. FESPA asociacijos 37 nariai pristato savo vietinius projektus. Pristatomos naujausios pramonės tendencijos ir inovacijos sektoriuose,skirtuose grafikai, ženklų, dekoro, pakavimo, pramonės ir tekstilės reikmėms.

Praeitoje parodoje FESPA Global Print Expo 2023 šešiose Miuncheno Messe salėse, Vokietijoje daugiau nei 700 eksponentų demonstravo naujus ekrano, skaitmeninės ir tekstilės spausdinimo produktus ir sprendimus, apsilankė daug profesionalių žiūrovų. "FESPA Global Print Expo“ išvydo didžiausią visų laikų auditoriją keturių dienų FESPA renginyje, kuriame dalyvavo lankytojai iš daugybės šalių.

FESPA asociacijos parodose pristatomi sektoriai: skaitmenins spausdinimas,ekrano spausdinimas šilkografija, tekstilės spausdinimas, ženklų ir drabužių dekoravimas. Sektoriai, skirti grafikai, ženklų, dekoro, pakavimo, pramonės ir tekstilės reikmėms.

Susisiekite

Gintarė Zlatkienė

Gintarė Zlatkienė

Projektų vadovė

Telefonas
+37067936330
El. paštas
gintare@autare.lt