2024-03-19 - 2024-03-22

Fespa 2024

RAI Amsterdam

RAI Amsterdam Europaplein 24 1078 GZ Amsterdam The Netherlands Amsterdamas, Nyderlandai

Fespa 2024

UAB “Autarė” kviečia Jus apsilankyti didžiausioje Europoje tarptautinėje parodoje Amsterdame (Nyderlandai), kuri organizuojama  pasaulinės plataus formato profesionalaus spausdinimo bendrijų asociacijos – FESPA.

(Daugiau informacijos apie parodą rasite: https://www.fespaglobalprintexpo.com/welcome )

FESPA asociaciją sudaro 37 nacionalinės  spausdinimo, skaitmeninės spausdinimo ir tekstilės spausdinimo bendrijos. Kiekvienais metais paroda FESPA, kaip vienas iš renginių, susijusių su naujomis technologijomis ir rinkos galimybėmis spausdinimo srityje, rengiama FESPA asociacijos siekiant remti spausdinimo pramonės suinteresuotųjų subjektų verslą teikiant jiems aktualią informaciją ir skatinant  judėti pirmyn. Pirmoji paroda surengta Paryžiuje 1963 metais. Paroda vyksta kasmet skirtingose šalyse. FESPA asociacijos 37 nariai pristato savo vietinius projektus. Pristatomos naujausios pramonės tendencijos ir inovacijos sektoriuose,skirtuose grafikai, ženklų, dekoro, pakavimo, pramonės ir tekstilės reikmėms.

FESPA asociacijos parodose pristatomi sektoriai: skaitmenins spausdinimas,ekrano spausdinimas šilkografija, tekstilės spausdinimas, ženklų ir drabužių dekoravimas. Sektoriai, skirti grafikai, ženklų, dekoro, pakavimo, pramonės ir tekstilės reikmėms.

Susisiekite

Gintarė Zlatkienė

Gintarė Zlatkienė

Projektų vadovė

Telefonas
+37067936330
El. paštas
gintare@autare.lt