2022-09-22 ‒ 2022-09-24

FIND DESIGN FAIR ASIA

Marina Bay Sands

10 Bayfront Ave, Singapore 018956

FIND Design Fair ASIA paroda yra puiki galimybė keistis interjero ir dizaino idėjomis ir įkvėpti kitus šių sričių specialistus Vakarų ir Rytų šalyse, kadangi Azija yra tvirtai įsitvirtinusi į pasaulinę dizaino grandinę. Bendradarbiaujant kartu su Fiera Milano, dmg events suburs didžiausią kruopščiai atrinktą interjero prekių ženklų kolekciją, svarbiausius lyderius, dizainerius iš viso pasaulio. FIND – Design Fair Asia taip pat bus vienas iš svarbiausių renginių visiškai naujam renginiui - Singapūro dizaino savaitei, kuri bus pristatyta 2022 m. rugsėjį.

Paroda suteikia galimybę pasiekti 4,4 milijardo klientų, kurie nepasotina prabangos ir dizaino apetito. Azijos ir Rytų šalių baldų rinkos vertė 2021 m. siekė 614 mlrd. JAV dolerių, o iki 2025 m. ji turėtų išaugti daugiau nei 5 %. Siekdama ištirti išskirtinį ir ikonišką Singapūro dizainą, dizaino mugė suburs fizinius ir virtualius lankytojus bei apie 500 pirmaujančių pramonės dalyvių. Šiais metais numatomas lankytojų skaičius parodoje – 15 000. Parodoje daugiausia lankytojų apsilanko iš šių šalių: Japonijos, Kinijos, Šiaurės Korėjos, Tailando, Hong Kongo, Taivano, Indonezijos, Filipinų, Australijos, Malaizijos.

 

Tikslinė auditorija: interjero dizaineriai ir architektai; projektavimo ir statybų rangovai; svetingumo, laisvalaikio ir nekilnojamojo turto rangovai, vystytojai; Azijos importuotojai, platintojai, perpardavėjai; butique / salonai; mažmenininkai, didmenininkai; influenceriai, žiniasklaidos atstovai.

 

Parodos programą sudarys:

„Talk Stage“: renginio dalis, skirta žinomiems dizaineriams, architektams ir pagrindiniams pramonės lyderiams, jų įžvalgiems pokalbiams ir diskusijoms.

Šalies paviljonai:  kiekvienos tautos kultūros ir dizaino pristatymas.

Networking / Tinklų kūrimas: galimybė susisiekti su pramonės kolegomis ir potencialiais klientais per uždarus susitikimus, prekybos derybas, produktų pristatymą ir internetinius susitikimus.

Hosted Buyer Programme / Pirkėjų programa: Singapūro turizmo taryba pasitiks 350 dizaino ir interjero pirkėjus iš viso Azijos regiono.

Talent Showcase / Darbų demonstravimas: galimybė dizaineriams parodyti savo darbus.

Independent Brand / Nepriklausomi prekės ženklai: produktų akcijos ir nauji pristatymai į rinką.

Dalyvavimo sąlygos

500 USD

1 kv. m. tuščio parodinio ploto.

575 USD

1 kv. m. tuščio parodinio ploto su stendu.

Susisiekite

Nida Venslovė

Nida Venslovė

Projektų vadovė

Telefonas
+37067094462
El. paštas
nida@autare.lt