2023-09-21 - 2023-09-23

FIND DESIGN FAIR ASIA 2023

Parodų ir konferencijų centras "Marina Bay Sands"

10 Bayfront Ave, Singapore 018956 Singapūras, Singapūras

FIND DESIGN FAIR ASIA 2023

FIND Design Fair ASIA paroda yra puiki galimybė keistis interjero ir dizaino idėjomis ir įkvėpti kitus šių sričių specialistus Vakarų ir Rytų šalyse, kadangi Azija yra tvirtai įsitvirtinusi į pasaulinę dizaino grandinę. Bendradarbiaujant kartu su Fiera Milano, dmg events suburs didžiausią kruopščiai atrinktą interjero prekių ženklų kolekciją, svarbiausius lyderius, dizainerius iš viso pasaulio. FIND – Design Fair Asia taip pat bus vienas iš svarbiausių renginių visiškai naujam renginiui - Singapūro dizaino savaitei, kuri bus pristatyta 2023 m. rugsėjį. 2022 metais parodoje lankėsi apie 12 000 lankytojų, daugiausia jų atvyko iš Indijos, Tailando, Singapūro, Indonezijos ir Malaizijos. Parodoje dalyvavo daugiau nei 250 vietinių ir tarptautinių dalyvių iš 67 šalių.

Paroda suteikia galimybę pasiekti 4,4 milijardo klientų, kurie dievina prabangą ir vis ieško interjero dizaino naujovių. Azijos ir Rytų šalių baldų rinkos vertė 2021 m. siekė 614 mlrd. JAV dolerių, o iki 2025 m. ji turėtų išaugti daugiau nei 5 %. Siekdama ištirti išskirtinį ir ikonišką Singapūro dizainą, dizaino mugė suburs fizinius ir virtualius lankytojus bei apie 500 pirmaujančių pramonės dalyvių. Šiais metais numatomas lankytojų skaičius parodoje – 15 000.

Tikslinė auditorija: interjero dizaineriai ir architektai; projektavimo ir statybų rangovai; svetingumo, laisvalaikio ir nekilnojamojo turto rangovai, vystytojai; Azijos importuotojai, platintojai, perpardavėjai; butique / salonai; mažmenininkai, didmenininkai; influenceriai, žiniasklaidos atstovai.

Parodos programą sudarys:

FIND - GLOBAL SUMMIT – dizaino industrijos talentų susibūrimas.

URBAN LIVING SHOWCASE Singapūro baldų pramonės tarybos vizija, skirta vietinei baldų pramonei.

ITALIAN DESIGN FUTURES CAPSULE Italijos dizainerių paroda.

COMPASSO D'ORO AWARD SHOWCASE pristatomi Compasso D‘oro apdovanojimų laimėtojai.

EMERGE @ FIND pramonės talentai iš Pietryčių Azijos.

INDEPENDENT BRANDS nepriklausomi prekiniai ženklai, jų pristatymai į rinką.

Pasiūlymai

FIND DESIGN FAIR ASIA 2023

Dalyvavimo parodoje pasiūlymas

Kainos nurodytos be PVM.

Susisiekite

Justė Bliujūtė

Justė Bliujūtė

Projektų vadovė.

Telefonas
+37061144772
El. paštas
juste@autare.lt