2023-10-11 - 2023-10-12

FinnSec 2023

Helsinkio tarptautiniai parodų rūmai Messukeskus

Messuaukio 1, 00520 Helsinki, Finland Helsinkis, Suomija

FinnSec 2023

FinSecc - sutelkia pramonės profesionalus, sprendimus priimančius asmenis ir įmonių saugumo vadybininkus Helsinkio parodų ir konferencijų centre, kad sužinotų apie naujas pramonės tendencijas, produktus ir sprendimus, kartu atnaujintų informaciją ir tinklą. Paskutiniame „FinnSec 2019“ renginyje apsilankė beveik 12 000 lankytojų, dalyvavo 114 dalyvių, kurie užėmė 2400 kv.m. plotą. FinnSec organizuojamas bendradarbiaujant su Finnsecurity, Suomijos ugniagesių pareigūnų asociacija ir žymiausiais pramonės nariais. FinnSec yra geriausias įmanomas renginys norint pristatyti pramonės produktus ir paslaugas bei susisiekti su potencialiais klientais.

Parodoje bus eksponuojama: priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo operacijos, darbo sauga, aplinkos sauga ir apsauga, namų apsauga, asmeninė apsauga, eismo saugumas, elektroninės apsaugos sistemos, įmonės saugumas, duomenų apsauga, parduotuvių apsauga, rizikos valdymas, apsauga nuo įsilaužimo, apsaugos paslaugos, pramonės produktai ir paslaugos, organizacijos ir leidiniai, prieigos kontrolė, kibernetinė sauga, stebėjimo stoties įranga.

Tikslinė auditorija: darbuotojai, atsakingi už saugą, darbų saugą ir priešgaisrinę saugą įmonėse, organizacijose ir įstaigose; vykdomieji direktoriai, rizikos valdymo, saugos vadovai ir direktoriai; duomenų saugumo vadybininkai ir direktoriai bei šios srities ekspertai; savivaldybių atstovai, pareigūnai, atsakingi už nacionalinį ir savivaldybių saugumą; Suomijos ugniagesių asociacija; pareigūnai, ugniagesiai, savanoriai ugniagesiai, civilinės saugos direktoriai, policijos pareigūnai; nekilnojamojo turto savininkai; turto ir apsaugos direktoriai; nekilnojamojo turto valdytojai; elektros rangovai ir projektuotojai, architektai ir statybos inžinieriai; spynų įmonės; apsaugos rangovai; nekilnojamojo turto priežiūros įmonės, apsaugos darbuotojai ir darbo saugos bei saugos direktoriai; saugumo ir rizikos valdymo konsultantai, rizikos valdymo inžinieriai.

2019 – aisiais metais parodoje dalyvavo 605 dalyviai, 51 000 lankytojų, parodos ekspozicinis plotas sudarė 16 000 kv.m.

 

Pasiūlymai

FinnSec 2023

Dalyvavimo parodoje pasiūlymas
  • Nuo: 650 EUR
Užsakyti

Dėl kampinio stendo (dvi atviros sienos) ploto kainų reikia tikslintis.

Konstrukcija, aukštesnė nei 2,5 metro, apmokestinama, kaip papildomas reklaminis plotas – min. 400 EUR.

Kainos nurodytos be PVM.

 

Susisiekite

Justė Bliujūtė

Justė Bliujūtė

Projektų vadovė.

Telefonas
+37061144772
El. paštas
juste@autare.lt