2023-10-11 ‒ 2023-10-12

FinnSec 2023

Helsinkio tarptautiniai parodų rūmai Messukeskus

Messuaukio 1, 00520 Helsinki, Finland

FinSecc - sutelkia pramonės profesionalus, sprendimus priimančius asmenis ir įmonių saugumo vadybininkus Helsinkio parodų ir konferencijų centre, kad sužinotų apie naujas pramonės tendencijas, produktus ir sprendimus, kartu atnaujintų informaciją ir tinklą. Paskutiniame „FinnSec 2019“ renginyje apsilankė beveik 12 000 lankytojų, dalyvavo 114 dalyvių, kurie užėmė 2400 kv.m. plotą. FinnSec organizuojamas bendradarbiaujant su Finnsecurity, Suomijos ugniagesių pareigūnų asociacija ir žymiausiais pramonės nariais. FinnSec yra geriausias įmanomas renginys norint pristatyti pramonės produktus ir paslaugas bei susisiekti su potencialiais klientais.

  

Parodoje bus eksponuojama: priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo operacijos, darbo sauga, aplinkos sauga ir apsauga, namų apsauga, asmeninė apsauga, eismo saugumas, elektroninės apsaugos sistemos, įmonės saugumas, duomenų apsauga, parduotuvių apsauga, rizikos valdymas, apsauga nuo įsilaužimo, apsaugos paslaugos, pramonės produktai ir paslaugos, organizacijos ir leidiniai, prieigos kontrolė, kibernetinė sauga, stebėjimo stoties įranga.

 

Tikslinė auditorija: darbuotojai, atsakingi už saugą, darbų saugą ir priešgaisrinę saugą įmonėse, organizacijose ir įstaigose; vykdomieji direktoriai, rizikos valdymo, saugos vadovai ir direktoriai; duomenų saugumo vadybininkai ir direktoriai bei šios srities ekspertai; savivaldybių atstovai, pareigūnai, atsakingi už nacionalinį ir savivaldybių saugumą; Suomijos ugniagesių asociacija; pareigūnai, ugniagesiai, savanoriai ugniagesiai, civilinės saugos direktoriai, policijos pareigūnai; nekilnojamojo turto savininkai; turto ir apsaugos direktoriai; nekilnojamojo turto valdytojai; elektros rangovai ir projektuotojai, architektai ir statybos inžinieriai; spynų įmonės; apsaugos rangovai; nekilnojamojo turto priežiūros įmonės, apsaugos darbuotojai ir darbo saugos bei saugos direktoriai; saugumo ir rizikos valdymo konsultantai, rizikos valdymo inžinieriai.

 

 

2019 – aisiais metais parodoje dalyvavo 605 dalyviai, 51 000 lankytojų, parodos ekspozicinis plotas sudarė 16 000 kv.m.

 

Dalyvavimo sąlygos

650 EUR

Registracijos mokestis

Registracijos mokestį moka įmonė eksponentė ir įmonė sub. eksponentė. Į kainą įskaičiuota: el. rozetė 16A 230V 3,6kW, aplinkosaugos mokestis, bendra parodos reklama, parodos katalogas, įrašas į parodos katalogą.

139 EUR

1 kv.m. tuščio ploto su viena atvira siena

Į kainą įskaičiuota: tuščias plotas, praėjimų tarp stendų valymas, bendra apsauga. * Minimalus užsakomas plotas 9 kv.m.

136 EUR

1 kv.m. tuščio ploto su dvejomis atviromis sienomis

Į kainą įskaičiuota: tuščias plotas, praėjimų tarp stendų valymas, bendra apsauga. * Minimalus užsakomas plotas 9 kv.m.

258 EUR

1 kv.m. su standartine įranga (viena atvira siena)

Į kainą įskaičiuota: parodinio ploto nuoma, stendo sienelės, fascijos lenta su užrašu arba logotipu, kiliminė danga (žalia, raudona, mėlyna, pilka), apšvietimas (1 šviestuvas 1 metrui, kampiniam stendui tik ant vienos sienos), stendo valymas prieš pirmą parodos dieną. * Minimalus užsakomas plotas 9 kv.m.  

225 EUR

1 kv.m. pagerinto standartinio stendo ploto su viena atvira siena

Į kainą įskaičiuota: parodinio ploto nuoma, baltos sienelės (molto), 2 kv.m. kambariukas, 2 apklijuotos sienelės (1910x2410 mm), apšvietimo karnizas, nuleistas nuo lubų, elektros rozetė 16A 230V, stendo valymas prieš pirmą parodos dieną. * Minimalus užsakomas plotas 9 kv.m.

207 EUR

1 kv.m. pagerinto standartinio stendo ploto su viena atvira siena

Į kainą įskaičiuota: parodinio ploto nuoma, baltos sienelės (molto), 2 kv.m. kambariukas, 2 apklijuotos sienelės (1910x2410 mm), apšvietimo karnizas, nuleistas nuo lubų, elektros rozetė 16A 230V, stendo valymas prieš pirmą parodos dieną. * Minimalus užsakomas plotas 9 kv.m.

Dėl kampinio stendo (dvi atviros sienos) ploto kainų reikia tikslintis.

Kainos nurodytos be PVM.

Konstrukcija, aukštesnė nei 2,5 metro, apmokestinama, kaip papildomas reklaminis plotas – min. 400 EUR.

Susisiekite

Nida Venslovė

Nida Venslovė

Projektų vadovė

Telefonas
+37067094462
El. paštas
nida@autare.lt