2023-11-01 ‒ 2023-11-03

FOOD EXPO Qazaqstan 2023

Parodų rūmai Atakent

"Atakent" IEC 42, Timiryazev str.

Paroda „Food Expo Qazaqstan“ – maisto pramonės paroda, kurioje pristatomi patys geriausi produktai Kazachstano maisto ir gėrimų rinkoje. Paroda pirmą kartą suorganizuota dar 1988 m. Renginys tapo pagrindine pramonės susitikimų vieta, pritraukiančia tūkstančius lankytojų iš Kazachstano ir platesnio Centrinės Azijos regiono. FoodExpo Qazaqstan yra renginys, skirtas reklamuoti naujus produktus, sužinoti daugiau apie vietinę rinką ir susitikti su pramonės profesionalais, įskaitant gamintojus, platintojus, didmenininkus, mažmenininkus ir restoranų savininkus. Dalyvaukite parodoje, kurkite verslo ryšius ir stiprinkite savo įvaizdį ir poziciją Kazachstane. Kartu vyks parodos AGROWORLD (žemės ūkio paroda) & QAZPACK (pakuočių, taros, etikečių paroda).

 

Parodos sektoriai:

  • Maistas ir gėrimai
  • Ingredientai
  • Foodtech
  • Kepyklėlė

 

Parodoje eksponuojama: mėsa ir paukštiena, žuvis ir jūros gėrybės, pieno produktai ir ledai, riebalai ir aliejaus produktai, konditerijos ir duonos gaminiai, bakalėja, daržovės ir vaisia, konservuoti produktai, šaldyti produktai, paruošti gaminiai, kūdikių maistas ir dietinis maistas (naujas sektorius), arbata ir kava, nealkoholiniai gėrimai, alkoholiniai gėrimai, rūgštikliai, priedai, dažikliai/emulsikliai, fermentai, skoniai, žolelės, prieskoniai, prieskoniai, konservantai, krakmolas ir susiję produktai, vitaminai ir mineralai, mėsos ir žuvies perdirbimo įranga, pieno perdirbimo įranga, riebalų ir aliejaus gamybos įranga, konditerijos įranga, kepyklų įranga, makaronų gamybos įranga, konservavimo įranga, pakavimo įranga, išpilstymo įranga, šaldymo įranga, prekybos centrų įranga, transportas ir logistika, laboratorinių tyrimų įranga, tešlos pjaustytuvai ir formavimo aparatai, sandarinimo ir oro kondicionavimo technologija, mielių gaminiai, įdarai, glazūrai ir kremai, aromatai, esencijos ir kvapiosios medžiagos, priedai (kepimo skardos, skardos ir spintelės, vaško popierius, pyragų ir konditerijos laikikliai).

Lankytojų profilis: didžiąją lankytojų dalį sudarė įmonių vadovai ir savininkai, valdžios struktūrų atstovai, parodą taip pat aplankė technologai, veterinarai, žemdirbiai, ūkininkai ir sodininkai.

Paskutinėje parodoje dalyvavo 451 dalyvis, kurie užėmė 9230 kv.m. ploto, parodoje apsilankė virš 6284 lankytojų iš 32 šalių.

Dalyvavimo sąlygos

1050 €

registracijos mokestis

Į kainą įskaičiuota: įrašas į parodos katalogą, dalyvio kortelės, civilinės atsakomybės draudimas.

424 €

1 kv.m. neįrengto ploto

Į kainą įskaičiuota: parodinio ploto nuoma, bendra apsauga, praėjimų tarp stendų valymas.

84 €

Standartinė įranga/1 kv.m.

Į kainą įskaičiuota: galinės ir šoninės sienos, kilimas, užrašas su įmonės pavadinimu, 1 stalas, 2 kėdės, elektros jungtis (3kW), 1 kištukinis lizdas (220v), 1 prožektorius kas 4m², šiukšliadėžė.

174 €

1 kv.m. lauko aikštelėje

Į kainą įskaičiuota: apsauga.

Minimalus užsakomas plotas 9 kv.m.

Užsakant plotą su 2 atviromis sienomis: +10%

Užsakant plotą su 3 atviromis sienomis: +15%

Užsakant plotą su 4 atviromis sienomis: +20%

+ 212 EUR už elektrą 220V - 3kWt, jei užsakomas tik neįrengtas plotas.

Kainos nurodytos be PVM.

Susisiekite

Justė Bliujūtė

Justė Bliujūtė

Projektų vadovė.

Telefonas
+37061144772
El. paštas
juste@autare.lt