2023-09-17 - 2023-09-20

FOODEX SAUDI 2023

Parodų ir konferencijų centras „Riyadh“

King Abdullah Rd, King Abdullah Dt., Riyadh 11564, Saudo Arabija Rijadas, Saudo Arabija

FOODEX SAUDI 2023

Saudo Arabijos maisto ir gėrimų rinka yra didžiausia Artimuosiuose Rytuose, rinkos vertė siekia 42 mlrd. JAV dolerių, o jos plėtra iki 2027 m. turėtų išaugti dar 4,78 %. F&B rinką skatina augantis gyventojų ir imigrantų skaičius, remiantis 2022 metų pasaulio migracijos ataskaita, Saudo Arabijos Karalystės populiaciją net 36 procentai sudaro imigrantai, o šalis yra tapusi pasauline verslo ir investicijų kryptimi. Saudo Arabija šiandien yra viena iš perspektyviausių šalių, turinti didelį plėtros potencialą, aukštą gyvenimo lygį, mažas pragyvenimo išlaidas. Nepaisant sudėtingų ekonominių sąlygų ir iššūkių, su kuriais susiduria pasaulis, Saudo Arabijos ekonomika 2022 m. pasiekė 8,7 proc. bendrojo vidaus produkto (BVP) augimą, o tai yra didžiausias augimas tarp G20 šalių, rodo Generalinės statistikos valdybos (GASTAT) paskelbti duomenys.

Saudo Arabijos gyventojai ypatingai rūpinasi savo ir planetos gerove, tad šalyje siekiama sukurti: tvarią maisto atliekų perdirbimo strategiją; ekologiškos produkcijos tvarią tiekimo grandinę; siekiama: tyrinėti energijos vartojimo efektyvumo didinimo priemones; sumažinti šiltnamio efektą sukeliančių dujų emisijas ir naudoti atsinaujinančius šaltinius.

Foodex Saudi yra pirmaujanti Saudo Arabijos tarptautinė prekybos paroda skirta maisto ir gėrimų pramonei. Parodoje bus pristatomas platus maisto, gėrimų, maisto technologijų spektras, taip pat vyks profesionalių virėjų konkursas „Salon Culinaire“, kurį rengs Pasaulio virėjų draugijų asociacija, „Saudi Arabian Chefs Table Circle“, Saudo Arabijos virėjų asociacija, konkurse bus demonstruojami pirmaujančių virėjų įgūdžiai ir talentai, o geriausieji sulauks apdovanojimų. 2022 metais parodoje dalyvavo 559 dalyviai, lankėsi 8491 lankytojai iš 75 šalių, buvo 15 nacionalinių paviljonų. 

Parodos sektoriai: nacionaliniai, regioniniai paviljonai; pyragaičiai, sausainiai ir kiti konditerijos gaminiai; vaisiai ir daržovės; jūros gėrybės; šaldyti produktai; švieži paruošti maisto produktai ir maistas; paukštienos ir žvėrienos produktai; pieno produktai; kiaušiniai; gėrimai; gurmaniški produktai; ekologiški produktai; konservuoti produktai; sveikas maistas; maisto pakavimas; maisto technologijos ir įranga; kepyklos; restoranai; maitinimo paslaugos; kita.

Lankytojai pagal įmonės veiklą: importuotojai/didmenininkai 28%; mažmenininkai/parduotuvės/kepyklos 8%; platintojai 14%; maitinimo paslaugos 10%; viešbučiai/apgyvendinimas 13%; restoranai/kavinės 12%; tiekėjai 9%; išsilavinimo/mokymo įstaigos 1%; vyriausybė/asociacijos 4%; kiti 1%.

Daugiau apie parodą skaitykite: https://www.foodexsaudiexpo.com/en 

Pasiūlymai

FOODEX SAUDI 2023

Dalyvavimo parodoje pasiūlymas
  • Nuo: 400 USD
Užsakyti

Susisiekite

Justė Bliujūtė

Justė Bliujūtė

Projektų vadovė.

Telefonas
+37061144772
El. paštas
juste@autare.lt