2022-09-20 ‒ 2022-09-24

FOR ARCH 2022

PVA tarptautiniai parodų rūmai

Beranových 667, 199 00 Letňany, Čekija

 

FOR ARCH – tradicinė, kasmetinė Čekijos statybų paroda. Per 32 gyvavimo metus ji tapo vienintele svarbiausia ir lankomiausia statybos pramonės muge Čekijoje bei statybų srities profesionalų susitikimo vieta. Dėl savo vietos Prahoje, svarbiame Vidurio Europos parodų centre, FOR ARCH yra unikali galimybė tiek šalies, tiek užsienio parodos dalyviams pristatyti savo paslaugas ir gaminius. Specializuota paroda ypač tinkama vieta sutarčių sudarymui su Čekijos ir užsienio parodos dalyviais, gamintojais ir prekybininkais. Kiekvienais metais parodoje FOR ARCH pristatomos naujovės iš daugelio su statybų pramone susijusių sričių. Platų asortimentą pristato pirmaujantys gamintojai, tiekėjai, amatininkai, investuotojai, vystytojai ir kitų su statybų pramone susijusių sričių atstovai. Parodos metu bus pristatomi nekilnojamojo turto ir investiciniai projektai.

 

Parodos FOR ARCH sektoriai:

 

  • Statybinės dalys ir medžiagos: žemėtvarkos planavimo ir zonavimo procesas; architektūros, projektavimo ir inžinerinės paslaugos; pastatai; statybų įgyvendinimas; konstrukcijų apsauga ir reikalavimai konstrukcijoms; atliekų šalinimas ir perdirbimas; paslaugos; spauda ir reklama; įrengimai; pagalbinės priemonės ir instrumentai; statybinė chemija; sujungimo ir tvirtinimo medžiagos; apsauginiai drabužiai ir įranga; statybinė technika ir kt..
  • Elektrotechnika ir apsauga: elektrotechnikos sprendimai; saugumas.
  • Šildymas: katilai, židiniai, židinių įdėklai, krosnys, degikliai, kiti šilumos šaltiniai; šildymo sistemos; buitinio karšto vandens šildymo technologija; matavimo ir reguliavimo technologija; atsinaujinantys ir alternatyvūs energijos ištekliai; dūmtraukių sistemos, dūmų išmetimo sistemos; vėdinimo, kondicionavimo sistemos, centrinės išmetimo sistemos; apsaugos įranga; paslaugos.
  • Mediniai pastatai: medinės konstrukcijos; medžiagos medinėms konstrukcijoms, medinių konstrukcijų pamatai ir pamušalai; mašinos ir įranga; įrankiai ir instrumentai; programinė įranga medinėms ir medinėms konstrukcijoms; profesinės asociacijos, sąjungos ir draugijos
  • Plaukiojimo baseinai, saunos, spa: vandens parkai, viešieji, SPA ir viešbučių baseinai, privatūs baseinai, natūralios   plaukimo zonos ir biologiniai baseinai, sveikatingumas ir SPA, vietos sportui ir lauko treniruoklių salė, statybos ir projektavimo firmos, sveikatingumo ir SPA konstrukciniai elementai, sanitarinė ir vonios kambario įranga.


 

 

2021 – aisiais metais parodoje FOR ARCH dalyvavo 375 įmonės iš 17 šalių, daugiausiai jų iš: Austrijos, Rumunijos, Slovakijos, Slovėnijos, Ispanijos, Šveicarijos, Jungtinės Karalystės. Paroda sudarė 22 000 kv. m. ploto. Renginyje apsilankė daugiau nei 26 000 lankytojų.

375

įmonės iš 17 šalių

bendras parodos plotas

22 000 kv.m.

bendras parodos plotas

26 000

lankytojų

Dalyvavimo sąlygos

227 CZK

Registracijos mokestis

Registracijos mokestį moka įmonė-eksponentė ir įmonė-sub. eksponentė.

150 CZK

Ploto su viena atvira siena kaina / kv.m.

9 – 29 kv.m.

195 CZK

Kampinio ploto kaina / kv.m.

9 – 70 kv.m

164 CZK

Kampinio ploto kaina / kv.m.

71  kv.m. ir daugiau

200 CZK

Ploto su 3 atviromis sienomis kaina / kv.m.

50 – 120 kv.m.

173 CZK

Ploto su 3 Ploto su 3 atviromis sienomis kaina / kv.m.kaina / kv.m.

121 kv.m. ir daugiau

205 CZK

Ploto su 4 atviromis sienomis kaina / kv.m.

60 – 100 kv.m.

182 CZK

Ploto su 4 atviromis sienomis kaina / kv.m.

101 – 220 kv.m.

155 CZK

Ploto su 4 atviromis sienomis kaina / kv.m.

221 kv.m. ir daugiau

Minimalus ploto dydis 9 kv.m.

Į kainą įskaičiuota: parodinio ploto nuoma      

Atsakomybės draudimo nuo žalos atlyginimas 55 CZK

Susisiekite

Nida Venslovė

Nida Venslovė

Projektų vadovė

Telefonas
+37067094462
El. paštas
nida@autare.lt