2023-09-19 - 2023-09-23

FOR ARCH 2023

PVA tarptautiniai parodų rūmai

Beranových 667, 199 00 Letňany, Čekija Praha, Čekija

FOR ARCH 2023

FOR ARCH – tradicinė, kasmetinė Čekijos statybų paroda. Per 33 gyvavimo metus ji tapo vienintele svarbiausia ir lankomiausia statybos pramonės muge Čekijoje bei statybų srities profesionalų susitikimo vieta. Dėl savo vietos Prahoje, svarbiame Vidurio Europos parodų centre, FOR ARCH yra unikali galimybė tiek šalies, tiek užsienio parodos dalyviams pristatyti savo paslaugas ir gaminius. Specializuota paroda ypač tinkama vieta sutarčių sudarymui su Čekijos ir užsienio parodos dalyviais, gamintojais ir prekybininkais. Kiekvienais metais parodoje FOR ARCH pristatomos naujovės iš daugelio su statybų pramone susijusių sričių. Platų asortimentą pristato pirmaujantys gamintojai, tiekėjai, amatininkai, investuotojai, vystytojai ir kitų su statybų pramone susijusių sričių atstovai. Parodos metu bus pristatomi nekilnojamojo turto ir investiciniai projektai.

 

Parodos FOR ARCH sektoriai:

  • Statybinės dalys ir medžiagos: žemėtvarkos planavimo ir zonavimo procesas; architektūros, projektavimo ir inžinerinės paslaugos; pastatai; statybų įgyvendinimas; konstrukcijų apsauga ir reikalavimai konstrukcijoms; atliekų šalinimas ir perdirbimas; paslaugos; spauda ir reklama; įrengimai; pagalbinės priemonės ir instrumentai; statybinė chemija; sujungimo ir tvirtinimo medžiagos; apsauginiai drabužiai ir įranga; statybinė technika ir kt..
  • Elektrotechnika ir apsauga: elektrotechnikos sprendimai; saugumas.
  • Šildymas: katilai, židiniai, židinių įdėklai, krosnys, degikliai, kiti šilumos šaltiniai; šildymo sistemos; buitinio karšto vandens šildymo technologija; matavimo ir reguliavimo technologija; atsinaujinantys ir alternatyvūs energijos ištekliai; dūmtraukių sistemos, dūmų išmetimo sistemos; vėdinimo, kondicionavimo sistemos, centrinės išmetimo sistemos; apsaugos įranga; paslaugos.
  • Mediniai pastatai: medinės konstrukcijos; medžiagos medinėms konstrukcijoms, medinių konstrukcijų pamatai ir pamušalai; mašinos ir įranga; įrankiai ir instrumentai; programinė įranga medinėms ir medinėms konstrukcijoms; profesinės asociacijos, sąjungos ir draugijos
  • Plaukiojimo baseinai, saunos, spa: vandens parkai, viešieji, SPA ir viešbučių baseinai, privatūs baseinai, natūralios   plaukimo zonos ir biologiniai baseinai, sveikatingumas ir SPA, vietos sportui ir lauko treniruoklių salė, statybos ir projektavimo firmos, sveikatingumo ir SPA konstrukciniai elementai, sanitarinė ir vonios kambario įranga.

Pasiūlymai

FOR ARCH 2023

Dalyvavimo parodoje pasiūlymas
  • Nuo: 6200 CZK
Užsakyti

2022 – aisiais metais parodoje FOR ARCH dalyvavo 508 įmonės. Renginyje apsilankė daugiau nei 42 561 lankytojų, ekspozicinis parodos plotas siekė daugiau nei 30 000 kv.m.

 

Susisiekite

Justė Bliujūtė

Justė Bliujūtė

Projektų vadovė.

Telefonas
+37061144772
El. paštas
juste@autare.lt