2024-02-15 - 2024-02-17

FOR THERM 2024

PVA tarptautiniai parodų rūmai

Beranových 667, 199 00 Letňany, Čekija Praha, Čekija

FOR THERM 2024

FOR THERM 2024  - krosnių, židinių ir katilų paroda. FOR THERM vyksta Prahoje kartu su kitomis dvejomis vienu metu vykstančiomis parodomis – FOR PASIV ir FOR WOOD. FOR THERM yra unikali galimybė tiek šalies, tiek užsienio parodos dalyviams pristatyti savo paslaugas ir produktus tarptautinėje parodoje. Jei norite bendradarbiauti su Čekijos regionu, FOR THERM yra ta vieta, kur galite susitikti su naujais partneriais, prekiautojais, tiekėjais ir klientais. 2023 metais parodose dalyvavo 178 įmonės, kurios užėmė 9 600 kv. m. ekspozicinio ploto. Parodą aplankė daugiau nei 25 412 lankytojų.

Renginio metu taip pat vyks dvi parodos:

FOR WOOD – architektūra, dizainas, urbanistika; pasyvių namų statyba; statybinės medžiagos; techninė namų įranga; diagnostika, matavimai, kontrolė; teisės aktai, paramos ir subsidijų programos, finansavimas.

FOR PASIV – architektūra, projektavimas, skaičiavimai, programiniai sprendimai, urbanistika; Naujų pastatų statyba ir esamų pastatų energinio naudingumo gerinimas; Statybinės medžiagos; Pastatų techninė įranga; Diagnostika, matavimai, auditai; Teisės aktai, paramos, subsidijų programos, finansavimas.

 

FOR THERM parodoje bus eksponuojama:

Boileriai: Automatiniai granuliniai katilai; Kieto kuro katilai; Dujinio kuro katilai; Alyvos katilai; Kondensaciniai katilai; Katilai su elektriniu šildymu; Biomasės katilai; Mediniai dujiniai katilai; Granulių ir briketų gamyba iš medžio drožlių ar žemės ūkio augalų; Biomasės gamybos įranga.

Krosnys, židiniai, židinių įdėklai: Židiniai ir koklinės krosnys; Kieto kuro krosnys; Akumuliacinės krosnys; Ketaus krosnys; Granulinės krosnys; Biomasės židinio krosnys; Dujiniai židiniai; Karšto vandens židiniai; Granuliniai židiniai; Kompaktiški židiniai; Židiniai be kaminų, BIO židiniai; Elektriniai židiniai; Židinių statybiniai blokeliai; Mediena ir anglimi kaitinamos virtuvės viryklės; Sodo kepsninės ir krosnys.

Priedai židiniams ir krosnims: Karšto vandens keitikliai; Dūmtraukių sistemos, dūmų kanalai; Dūmtraukių statyba ir apkalimas; Dūmų išmetimo sistemos, oro paskirstymo sistemos, kaminų pratęsimai; Židinio formos blokeliai, židinio apvalkalas; Statybinė medžiaga židiniams, izoliacinės plokštės, ugniai atspari medžiaga; Dekoratyviniai elementai, karnizai, ornamentai; Židinių ir krosnelių valymo priemonės; Židinio grotelės, postamentai po židiniais; Kuro ir židinio malkų pardavimas, gamyba, platinimas; Paslaugos; Techninė pagalba, aptarnavimas, montavimo darbai ir apžiūros.

Susisiekite

Justė Bliujūtė

Justė Bliujūtė

Projektų vadovė.

Telefonas
+37061144772
El. paštas
juste@autare.lt