2024-08-27 - 2024-08-29

FORMEX 2024

Stockholmsmässan parodų centre

Stockholmsmässan, Parkeringsvägen, Stockholm, Sweden Stokholmas, Švedija

FORMEX 2024

UAB “Autarė” kviečia Jus apsilankyti didžiausioje Šiaurės šalių interjero dizaino mugėje FORMEX 2024 Stokholme (Švedijoje)

Daugiau apie šią parodą rasite: https://www.formex.se/ 

FORMEX– tai didžiausia Šiaurės šalių interjero dizainu besidominčių žmonių susitikimų vieta.Be galimybės užsiimti verslu, susitikti ir žiūrėti naujienas, mugė siūlo tendencijas, įkvėpimą ir žinias parodų ir paskaitų pavidalu.
FORMEX įsteigta 1960 m. Mugė organizuojama du kartus per metus, 3 savaitę sausį ir 34 savaitę rugpjūtį. Kaskart vienoje mugėje „Formex“ būna apie 800 parodos dalyvių, turinčių interjero, dizaino, dovanų, subtilybių, gaminių vaikams, mados ir aksesuarų. Be to, kiekvienoje „Formex“ lankosi apie 20 000 lankytojų ir 500 žiniasklaidos atstovų.

Pagrindiniai parodų dalyviai ir lankytojai: šalies ir tarptautinius pirkėjai, atstovai, didmenininkai, importuotojai, dizaineriai, gamintojais ir žiniasklaida iš visos interjero ir dovanų pramonės.

 

FORMEX mugės šakos: interjero ir dovanų(taip pat suvenyrai) pramonė,mada,dizainas, stiklo dirbiniai, keramika, vartojimo prekių mugės, menai ir amatai.

FORMEX mugėse pristatomi sektoriai:

  • VALYMAS (pvz., Stiklas ir porcelianas, virtuvės reikmenys, stalo ir virtuvės tekstilė, baro ir gėrimų reikmenys, peiliai, kepimas, keramika, stalo įrankiai, dubenys, maisto dirbiniai ir gurmaniškos dovanos);
  • SKANDINAVINIS GYVENIMAS (pvz., Interjero idėjos, namų dizainas ir amatai);
  • GYVENIMAS GYVENIMUI (pvz., Interjero, namų dekoravimas, tekstilė, maži baldai ir gyvenimo būdo gaminiai.
  • ATNAUJINIMAS (Talentai dizainui, Kitas žingsnis, Mokyklos ir projektai);
  • VAIKAI IR SUTEIKIMAS (pvz., Žaislai, vaikiški drabužiai, dizainerių dovanos, kruopščiai atrinkti daiktai ir išmanieji daiktai, produktai vaikams, rankdarbiai, suvenyrai);
  • PAPILDYMAS (pvz., mada, aksesuarai, gyvenimo būdo gaminiai, interjero dizaino gaminiai);
  • VIRTINIMAS (pvz., kambario kvapai, muilai, pojūčiams patrauklios medžiagos, mankštos ir gerovės įrankiai bei produktai);
  • SODAS IR GYVENIMAS (pvz., Interjero gaminiai, augalai, vazonai, gėlių dekoravimo reikmenys, popierius ir pakuotės)

 

Susisiekite

Gintarė Zlatkienė

Gintarė Zlatkienė

Projektų vadovė

Telefonas
+37067936330
El. paštas
gintare@autare.lt