2023-11-21 - 2023-11-22

FREE FROM. FUNCTIONAL. FOOD EXPO 2023

Amsterdam RAI Exhibition and Convention Centre

Amsterdam RAI Exhibition and Convention Centre Amsterdamas, Olandija

FREE FROM. FUNCTIONAL. FOOD EXPO 2023
Paroda suskirstyta į dvi dalis – „Free From. Food Expo“ ir „Functional“. Paroda „Free From. Functional. Food Expo“ – tai aktuali maisto pramonės tema, pristatanti platų funkcionalaus maisto produktų asortimentą – maistą ir gėrimus, kuriuose gausu baltymų ir vitaminų, maisto papildus ir sportinę mitybą bei maistą be priedų, pvz. be pieno, be glitimo, be cukraus, be kiaušinių, veganiški produktai ir daug daugiau. Lankytojams bus pristatomos konkrečios įžvalgos ir patirtys, rinkos analizės pasirinktomis temomis. Renginys skirtas maisto pramonės profesionalams, ypač mažmenininkams ir restoranams.
 

Parodoje bus eksponuojama:

Free from: be glitimo;  be riebalų; be kiaušinių; be laktozės; be pieno produktų; nealergizuojantys; be riešutų; be palmių aliejaus; be pieno; be sojų; be cukraus; be mielių; be druskos; be priedų; be kviečių; ir daug kitų.

Organic: be chemikalų; be GMO; be pesticidų; 100% natūralūs ir ekologiški ingredientai.

Vegan: veganiškas maistas ir veganiški maisto gaminiai. Vegan yra sparčiausiai auganti „Free From“ kategorija, populiarumą lemia didėjantis vartotojų susidomėjimas vegan mityba, produktų naujovės ir sprendimai. Veganų revoliucija įsitvirtina kaip tradicinės mitybos dalis ir tampa vis labiau paplitusi ir prieinamesnė.

Functional: maistas su papildoma nauda sveikatai. Pasaulyje, kuriame norisi kuo ilgiau ir produktyviau gyventi, nuolatos siekiama sveikos gyvensenos, o pastaraisiais metais vis labiau populiarėja funkcinis maistas. Su papildomais baltymais sportininkams arba vitaminais sveikatai, kolagenu grožiui, funkcionalūs produktai siūlo įvairovę kiekvienam žmogui.

Ingredients: siūloma daugybė sprendimų, reikalingų neatsilikti nuo dabartinių maisto tendencijų. Parodos „Ingredients“ segmentas suteikia galimybę pasisemti idėjų maisto technologams, prekių ženklų savininkams ir gamintojams, norintiems sukurti free-from produktų maisto rinkoje.

Paroda pritraukia tikslinę lankytojų grupę, kuri ieško ekologiškų, veganiškų, funkcinių maisto produktų ir sprendimų. Parodoje lankosi pirkėjai; mažmenininkai ir didmenininkai; gamintojai; maitinimo paslaugas teikiančios įmonės; bio-, sveikatingumo platinimo tinklai, asmenys.

 

Parodos dalyviai: maisto gamintojai, ekologiško maisto gamintojai, veganiško maisto gamintojai, prekių ženklų savininkai, didmenininkai, platintojai, prekybininkai, funkcinių maisto sprendimų tiekėjai.

 

Iš viso 2022 metais „Free From Functional“ parodoje dalyvavo daugiau nei 300 dalyvių iš 67 šalių, dalyviai užėmė 9000 kv.m. parodinio ploto. Parodą aplankė 9142 lankytojai iš 110 šalių, daugiausia jų, neskaitant Nyderlandų, atvyko iš Belgijos, Ispanijos, Italijos, Prancūzijos.

Daugiau apie parodą skaitykite čia: https://amsterdam.freefromfoodexpo.com/home/

 

 

 

Susisiekite

Justė Bliujūtė

Justė Bliujūtė

Projektų vadovė.

Telefonas
+37061144772
El. paštas
juste@autare.lt