2024-10-08 - 2024-10-10

FRUIT ATTRACTION 2024

IFEMA - Feria de Madrid

IFEMA - Feria de Madrid, Avenida Partenón, Madrid, Spain Madridas, Ispanija

FRUIT ATTRACTION 2024

VERSLO kelionių organizatorius “AUTARĖ” kviečia apsilankyti tarptautinėje vaisių ir daržovių prekybos parodoje FRUIT ATTRACTION 2024 Madride (Ispanijoje).

FRUIT ATTRACTION 2024 – tarptautinė vaisių ir daržovių prekybos paroda organizuojama nuo 2009 metų.  Ši paroda yra puiki galimybė gauti naudingą informaciją, sukurti savo verslą, suorganizuoti susitikimus, stiprinti verslo santykius su tiekėjais, analizuoti ir tiesiogiai tikrinti produktų ir paslaugų savybes, palyginti produktų asortimentą, sužinoti naujausias tendencijas. Šiais metais paroda vyks tiek LIVE, tiek realiai. Parodoje pristatomi visų rūšių švieži produktai, sėklos, trąšos, pakavimas, logistika ir įvairios paslaugos. Vienas iš renginio sektorių - SMART AGRO, kuris skirtas novatoriškiems žemės ūkio sprendimams, ir ekologinių produktų rinkai, jų pardavimui ir eksportui. Nuo 2021 m. Fruit Attraction prijungė dar vieną zoną - Biotech Attraction, kurioje pristatomi naujausi augalų genomikos tyrimų ir technologinės plėtros rezultatai. Čia galėsite sudalyvauti konferencijose ir seminaruose, kuriuose įgausite naudingos informacijos apie vaisių ir daržovių prekybos sektorių. Iniciatyvos tokios kaip: „Inovacijų centras“, „Accelera“ apdovanojimai ir „Innova“ forumas išryškins ir skatins naujausius verslo pokyčius šiame sektoriuje.  Praėjusioje parodoje dalyvavo apie 1800 įmonių iš 25 šalių ir daugiau nei 90 000 lankytojų net iš 130 šalių.

 

Pagrindiniai parodos sektoriai: startuolių centras, įvairių vaisių paroda, pramoninė technika, inovacijos, ekologiški produktai, riešutai ir džiovinti vaisiai, smart agro.

 

Daugiau apie parodą skaitykite: https://www.ifema.es/en/fruit-attraction

Susisiekite

Gintarė Zlatkienė

Gintarė Zlatkienė

Projektų vadovė

Telefonas
+37067936330
El. paštas
gintare@autare.lt