2022-03-01 ‒ 2022-03-03

Futurebuild 2022 (buvusi Ecobuild paroda)

ExCel parodų centras

ExCel, London, United Kingdom

UAB “Autarė” kviečia Jus apsilankyti tarptautinėje statybos technologijų parodoje FUTUREBUILD (buvusi ECOBUILD) 2022 Londone (Didžiojoje Britanijoje)

(Daugiau informacijos apie parodą rasite: https://www.futurebuild.co.uk/ )

Nuo 2022 metų Futurebuild parodos organizavimą perima FutureBuild Events kolektyvas. Tad nenuostabu, kad su naujais organizatoriais keičiasi ir parodos koncepcija. Didžiausias dėmesys bus skiriamas ne kiekybei, o kokybei. Futurebuild events komanda, siekdama pristatyti tai, ko pramonei labiausiai reikia, glaudžiai bendradarbiauja su statybos pramonės asociacijomis, žiniasklaida bei giminingų pramonių įmonėmis. Organizatoriai visada atkreipia dėmesį į naujausias inovacijas ir pramonės tendencijas.

Praeitoje parodoje pristatyta daugiau nei 450 prekinių ženklų, apsilankė daugiau nei 20 000 profesionalių žiūrovų: architektų, nekilnojamojo turto vystymo bendrovių, statybos kompanijų, statybos rangovų, inžinerijos įmonių, statybos medžiagų ir paslaugų pirkėjų, tiekėjų ir kitų įmonių.

Parodoje pristatomi sektoriai:  statyba, ekologiški statybos produktai bei paslaugos, atsinaujinanti energija, pažangūs pastatai, ekologiniai interjerai.

Lankymo sąlygos

Galimi ir kiti apgyvendinimo pasiūlymai bei lokacija.

Į kelionės kainą įskaičiuota: lėktuvo bilietas, rankinis bagažas, 1n. pasirinktame viešbutyje su pusryčiais, kelionės atmintinė, įėjimas į parodą.

Galimas užsakyti pervežimas oro uostas- viešbutis- oro uostas, asmeniui kaina į abi puses nuo 75 eur*, kai keliauja ne mažiau 4 asm.

Susisiekite

Gintarė Zlatkienė

Gintarė Zlatkienė

Projektų vadovė