2023-03-07 ‒ 2023-03-09

Futurebuild 2023

ExCel parodų centras

ExCel, London, United Kingdom

UAB “Autarė” kviečia Jus apsilankyti tarptautinėje statybos technologijų parodoje FUTUREBUILD 2023 Londone (Didžiojoje Britanijoje)

(Daugiau informacijos apie parodą rasite: https://www.futurebuild.co.uk/ )

Paroda Futurebuild 2023 -tai buvusi Ecobuild paroda. TDidžiausias dėmesys bus skiriamas ne kiekybei, o kokybei. Futurebuild events komanda, siekdama pristatyti tai, ko pramonei labiausiai reikia, glaudžiai bendradarbiauja su statybos pramonės asociacijomis, žiniasklaida bei giminingų pramonių įmonėmis. Organizatoriai visada atkreipia dėmesį į naujausias inovacijas ir pramonės tendencijas.

Praeitoje parodoje pristatyta daugiau nei 450 prekinių ženklų, apsilankė daugiau nei 20 000 profesionalių žiūrovų: architektų, nekilnojamojo turto vystymo bendrovių, statybos kompanijų, statybos rangovų, inžinerijos įmonių, statybos medžiagų ir paslaugų pirkėjų, tiekėjų ir kitų įmonių.

Parodoje pristatomi sektoriai:  statyba, ekologiški statybos produktai bei paslaugos, atsinaujinanti energija, pažangūs pastatai, ekologiniai interjerai.

Lankymo sąlygos

Galimi ir kiti apgyvendinimo pasiūlymai bei lokacija.

Į kelionės kainą įskaičiuota: lėktuvo bilietas, rankinis bagažas, 1n. pasirinktame viešbutyje su pusryčiais, kelionės atmintinė, įėjimas į parodą.

Galimas užsakyti pervežimas oro uostas- viešbutis- oro uostas, asmeniui kaina į abi puses nuo 75 eur*, kai keliauja ne mažiau 4 asm.

Susisiekite

Gintarė Zlatkienė

Gintarė Zlatkienė

Projektų vadovė