2022-08-24 ‒ 2022-08-28

GamesCom 2022

Koelnmesse parodų centras

Koelnmesse GmbH, Messeplatz, Kelnas, Vokietija

UAB „Autarė” kviečia Jus apsilankyti tarptautinėje interaktyvių žaidimų ir laisvalaikio užimtumo parodą Kelne (Vokietijoje)

(Daugiau apie parodą: https://www.gamescom.global/ )

GamesCom 2022  paroda organizuojama kasmet nuo 2009 metų. Paskutinioje parodoje savo produktus, paslaugas pristatė 919 įmonė iš 106 pasaulio šalių. Paroda susidomėjo ir ją aplankė daugiau nei 350 000 lankytojų. Parodinis plotas sudarė 201 000 kv.m.

Parodos sektoriai: Platformos (pultai, delniniai kompiuteriai, išmanieji telefonai, nešiojami ir stacionarūs kompiuteriai); Komponentai/aksesuarai(adapteriai, krepšiai, displėjai, diskai, elektroniniai žaislai, mikrofonai, pelės, klaviatūros, atminties kortelės, monitoriai, projektoriai ir kt.); Laisvalaikio žaidimai  (žaidimai: sporto, simuliaciniai, šeimyniniai nuotykių, lenktynės ir kt.); Mokomosios programos (kalbos, mokymai internetu, programos skirtos vaikams, mokykloms ir t.t.); Informatyvios programos (kartografija, kelionės, muzika, skaitmeninė fotografija, TV, filmai)Prekyba (agentūros, licencijos); Prekybos produktai (stalo ir kortų žaidimai, kalendoriai, užrašų knygutės, kilimėliai pelei, magnetukai, lipdukai ir daug kitų); Telekomunikacijos ir internetas; Asociacijos, organizacijos, paslaugų tiekėjai.

Susisiekite

Gintarė Zlatkienė

Gintarė Zlatkienė

Projektų vadovė