2024-04-09 ‒ 2024-04-11

Gastronord 2024

Stockholmsmässan parodų centras

Stockholmsmässan, Parkeringsvägen, Stockholm, Sweden

 

UAB “AUTARĖ” kviečia Jus dalyvauti tarptautinėje maisto ir gėrimų pramonės parodoje.

Paroda vyks balandžio 9-11 dienomis, Stokholmo parodų centre „Stockholmsmässan“, Švedijoje.

„GastroNord“ paroda yra svarbiausia Šiaurės Europos HoReCa pramonės atstovų susitikimo vieta. Į „GastroNord“ atvyksta suinteresuoti lankytojai iš visos maisto ir gėrimų pramonės, kad pasisemtų įkvėpimo ir žinių, konsultuotųsi su ekspertais ir atrastų įdomių produktų. Parodoje dalyvaujančios įmonės parduoda, prekiauja ir demonstruoja savo produktus ir paslaugas. Atvykite ir užmegzkite verslo santykius, atraskite pramonės tendencijas. Čia galėsite pasisemti ne tik maisto ir gėrimų idėjų, bet ir pasisemti interjero ir dekoro įkvėpimo. Renginio metu taip pat vyks pigiausio Švedijos vyno rinkimai  Vinordic Wine Challenge , valgomųjų ledų varžybos Glass SM, ir jaunosios šefės rinkimai – Commis Award! Paskutinėje 2022 metais vykusioje parodoje dalyvavo apie 200 dalyvių, o apsilankė apie 18 000 lankytojų.

 

Parodos temos:

  • Commercial kitchen & Catering – mašinos; įranga; virtuvės komercinis dizainas.
  • Food – restoranų didmenininkai; greitas maistas; saldūs kepiniai; saldainiai; mėsa ir žuvis; vaisiai; uogos; daržovės.
  • Drinks – vyno baras; Vinordic Wine Challenge; BarNordic; vynas; alus; nealkoholiniai ir kiti gėrimai.
  • Marketplace – smulkūs prekybininkai; produkcija užauginta vietoje; Vego green; maisto atliekos; Climate – smart – sustainable.
  • Food Tech – future – ateities maistas; įrankiai ir indai; ateities transportas.
  • Other Gastro services – techninės paslaugos / IT / robotai; aptarnavimo paslaugos; maisto pakavimas.
  • Competitions - Commis Award, Glass SM, Vinordic Wine Challenge.


Dalyvavimo sąlygos

1830 SEK

1 kv.m. neįrengto ploto

6790 SEK

Standartinė įranga / registracijos mokestis

Į kainą įskaičiuota: registracijos mokestis, įmonės paskelbimas parodos internetiniame kataloge, parodos draudimas, parodos dalyvių kortelės, elektros lizdas 1 vnt, stendo siurbimas prieš parodą, tuščių pakuočių tvarkymas, Leadtrack licencija, 1 vnt, aplinkosaugos mokestis.

15995 SEK

Stendo paketas gėrimų zonoje su standartine įranga

Į kainą įskaičiuota: 4 kv.m. ploto, juodas kilimas, baltos spalvos sieniniai moduliai (galinė sienelė), 2 vnt, prožektoriai ant galinės sienelės 2 vnt., baltas stalas (150 x 80 cm) 1 vnt., registracijos mokestis, įmonės paskelbimas internetiniame kataloge, parodos draudimas, parodos dalyvių kortelės, elektros lizdas 1 vnt, stendo siurbimas prieš parodą, tuščių pakuočių tvarkymas, Leadtrack licencija, 1 vnt, aplinkosaugos mokestis.

5995 SEK

Stendo paketas FoodTech zonoje su standartine įranga

Į kainą įskaičiuota: 2 kv.m. ploto, 24 colių ekranas (16:9) su USB jungtimi, 1 vnt - HDMI jungtis, jei reikia, įmonės logotipas, registracijos mokestis, įmonės paskelbimas internetiniame kataloge, parodos draudimas, parodos dalyvių kortelės, elektros lizdas 1 vnt, stendo siurbimas prieš parodą, tuščių pakuočių tvarkymas, Leadtrack licencija, 1 vnt, aplinkosaugos mokestis.

15995 SEK

Stendo paketas prekybinėje zonoje su standartine įranga

Į kainą įskaičiuota: 4 kv.m. ploto, žalias kilimas, baltos spalvos sieniniai moduliai (galinė sienelė- Baltos spalvos sieniniai moduliai (galinė sienelė žema), lubų šviestuvai 2 vnt., 1 vnt. baltas didelis stalas, registracijos mokestis, įmonės paskelbimas internetiniame kataloge, parodos draudimas, parodos dalyvių kortelės, elektros lizdas 1 vnt, stendo siurbimas prieš parodą, tuščių pakuočių tvarkymas, Leadtrack licencija, 1 vnt, aplinkosaugos mokestis.

1 Švedijos krona (SEK) atitinka ~ 0,093 Euro.

Kainos nurodytos be PVM.

Susisiekite

Justė Bliujūtė

Justė Bliujūtė

Projektų vadovė.

Telefonas
+37061144772
El. paštas
juste@autare.lt