2022-11-17 ‒ 2022-11-19

GET Nord 2022

Hamburg Messe parodų centras

Messeplatz 1, 20357 Hamburg, Germany

UAB “AUTARĖ” kviečia apsilankyti tarptautinėje elektrotechnikos, santechnikos, šildymo ir oro kondicionavimo parodoje Hamburge (Vokietijoje)

(Plačiau apie šią parodą rasite čia: http://get-nord.de/)

Get Nord 2022 – tai tarptautinė elektrotechnikos, santechnikos, šildymo ir oro kondicionavimo paroda vykstanti kas dvejus metus Hamburgo mieste, Vokietijoje. Paroda rengiama nuo 2008 metų. Preliminariais organizatorių duomenimis 2018 metais įvykusioje Get Nord parodoje dalyvavo bei savo įvairias paslaugas ir naujausius produktus bei technologijas pristatė daugiau nei 564 dalyvių iš 15 skirtingų pasaulio šalių. Atvykusiųjų lankytojų auditorijos skaičius buvo išties įspūdingas, net 41152. Paroda užėmė net 23527 m2 ploto. Šioje parodoje kasmet pritraukiami aukščiausio lygio specialistai atvykę iš įvairių pasaulio kampelių – tarptautinės politikos formuotojai, pramonės ekspertai, investuotojai iš viešojo ir privataus sektorių. Ši paroda taip pat yra ir tarptautinio verslo platforma, jungianti projektų vykdytojus, sprendimų tiekėjus, investuotojus ir pirkėjus.

Pagrindiniai parodos sektoriai:  Statybinės sistemos technologijos; Elektros inžinerija; Santechnika; Šildymas; Oro kondicionieriai; Elektra ir santechnika; Atsinaujinančios energijos šaltiniai; Apšvietimo technologijos; Siurbliai; Įrankiai ir įrengimai.

Susisiekite

Gintarė Zlatkienė

Gintarė Zlatkienė

Projektų vadovė