2022-10-10 ‒ 2022-10-14

GITEX 2022

DUBAI WORLD TRADE CENTRE

Sheikh Zayed Rd - Trade CentreTrade Centre 2 - Dubai - Jungtiniai Arabų Emyratai

GITEX technology week - tai be konkurencijos didžiausia technologijų paroda Jungtiniuose Arabų Emyratuose, turinti net 41 metų patirtį.

Kartu vykstantys renginiai:  

AI Everything – čia susitinka pasaulinė dirbtinio intelekto ekosistema. Būkite pasaulinės dirbtinio intelekto dirbtuvių platformos dalimi.

Gitex Future Stars – vienas iš didžiausių startuolių renginių. 750 startuolių iš 140 pasaulio šalių. 400 aktyviausių investuotojų ir rizikos kapitalo bendrovių iš 30 šalių. 350 pranešėjų iš 30 šalių live su daugiau nei 280 valandų įspūdingo turinio.

Fintech Surge – didžiausia ir naujausia Fintech platforma MENA regione. Šiais laikais finansai ir technologijos – neatsiejami. Bankai, draudimas, teisė, investicijos, buhalterija bei auditas – viskas čia!

Future Blockchain Summit – lyderiaujantis Blockchain ir kriptovaliutų renginys.

Marketing Mania – renginys, skirtas rinkodaros technologijoms. Artėja hiperaktyvaus amžiaus aušra, nes dirbtinis intelektas, 5G, Big Data, Imersive ir Mobile Advertising pralenkia tradicinius marketingo modelius. Ir evoliucija nuo šiol tik spartės. Manote, kad turite produktą, sprendimą ar technologiją rinkodarai perkelti į naują erą? Esate laukiami Marketing Mania!

Gitex parodoje savo produkciją pristato ~4 500 įmonių iš daugiau nei 140 pasaulio šalių, ~750 startuolių bei ~400 investuotojų. Lankytojų srautas – įspūdingas! Paroda kasmet pritraukia ~100 tūkstančių profesionalų. Parodos dalyviai sulaukia net 26 000 išankstinių susitikimų.

Dalyvavimo sąlygos

2595 AED

Registracijos mokestis

Į kainą įskaičiuota: viešosios atsakomybės draudimas, rinkodaros pagalba, klientų paieškos sprendimai. Registracijos mokestį moka įmonė-eksponentė ir įmonė sub-eksponentė.

2430 AED

1 kv. m. tuščio parodinio ploto:

Minimalus užsakomas plotas 24 kv.m.

2995 AED

1 kv.m. ploto su standartine įranga:

Minimalus užsakomas plotas 9 kv.m. Į kainą įskaičiuota: konstrukcijų nuoma ir montažas, kilimas, įmonės pavadinimas bei stendo numeris ant frizo lentos, 3 šviestuvai (kas 9 kv.m.), 1 elektros rozetė (kas 9 kv.m.).

Kainos preliminarios ir nurodytos be PVM (JAE PVM – 5%).

Susisiekite

Nida Venslovė

Nida Venslovė

Projektų vadovė