2022-10-10 ‒ 2022-10-14

GITEX 2022

DUBAI WORLD TRADE CENTRE

Sheikh Zayed Rd - Trade CentreTrade Centre 2 - Dubai - Jungtiniai Arabų Emyratai

GITEX technology week - tai be konkurencijos didžiausia technologijų paroda Jungtiniuose Arabų Emyratuose, turinti net 41 metų patirtį. Parodoje eksponuojami kompiuteriai, robotai, superautomobiliai ir naujausi išmanieji telefonai. Puiki galimybė visuomenei ir technologijų prekybos žmonėms pamatyti futuristiškiausius išradimus pasaulyje ir išvysti naujausias tendencijas.

Kartu vykstantys renginiai:  

  1. AI Everything (spalio 10 – 14 dienomis) – vyriausybės vadovaujamas aukščiausiojo lygio susitikimas, kuriame pristatoma JAE patirtis dirbtinio intelekto (AI) srityje ir dalijamasi naujausiais ekspertų iš viso pasaulio pasiekimais. Renginiu siekiama skatinti iniciatyvas, bendradarbiavimą, partnerystę ir proveržį dirbtinio intelekto kūrime.
  2. North Star Dubai (spalio 10 – 13 dienomis) - demonstruoja visą technologijų produktų ir paslaugų spektrą, suteikdama 360 laipsnių platformą investuotojams ir pirkėjams, kad jie rastų ieškomą sprendimą. Čia bus pristatoma: 5G ir telekomunikacijos, dirbtinis intelektas ir robotika, BIG DATA ir analizė, debesų paslaugos, kodavimas ir plėtra, duomenų centrai ir duomenų valdymas, fintech, finansai ir elektroninė prekyba, ateities mobilumas ir transportas, kibernetinė sauga ir daugybė kitų technologinių atradimų!
  3. Global Devslam (spalio 10 – 13 dienomis) – įtakingas inauguracinis renginys, suburiantis pasaulines kodavimo bendruomenes, perspektyvius talentus, technologijų įmones ir vyriausybines institucijas, kurios kuria ateities naujoves. Renginio tikslas - tobulinti, išplėsti ir sudaryti sąlygas viešojo ir privataus sektoriaus įmonėms bendradarbiauti, skatinti užmegsti ryšius su pasauliniais programuotojais, kūrėjais, programuotojais, duomenų mokslininkais, „DevOps“ ir programinės įrangos inžinieriais.
  4. Fintech Surge (spalio 10 – 13 dienomis) – didžiausia ir naujausia Fintech platforma MENA regione. Šiais laikais finansai ir technologijos – neatsiejami. Bankai, draudimas, teisė, investicijos, buhalterija bei auditas – viskas čia!
  5. Future Blockchain Summit (spalio 10 – 13 dienomis) – lyderiaujantis Blockchain ir kriptovaliutų renginys.
  6. Marketing Mania (spalio 10 – 13 dienomis), skirtas rinkodaros technologijoms. Artėja hiperaktyvaus amžiaus aušra, nes dirbtinis intelektas, 5G, Big Data, Imersive ir Mobile Advertising pralenkia tradicinius marketingo modelius. Ir evoliucija nuo šiol tik spartės. Manote, kad turite produktą, sprendimą ar technologiją rinkodarai perkelti į naują erą? Esate laukiami Marketing Mania!

Marketing Mania – renginys, skirtas rinkodaros technologijoms. Artėja hiperaktyvaus amžiaus aušra, nes dirbtinis intelektas, 5G, Big Data, Imersive ir Mobile Advertising pralenkia tradicinius marketingo modelius. Ir evoliucija nuo šiol tik spartės. Manote, kad turite produktą, sprendimą ar technologiją rinkodarai perkelti į naują erą? Esate laukiami Marketing Mania!

GITEX 2021 metais vykusioje parodoje savo produkciją pristatė daugiau nei 4 500 įmonių iš 140 pasaulio šalių, ~800 startuolių bei ~400 investuotojų. Lankytojų srautas – įspūdingas! Paroda kasmet pritraukia ~100 tūkstančių profesionalų. Parodos dalyviai sulaukia net 26 000 išankstinių susitikimų.

4 500

įmonių iš 140 pasaulio šalių

100 000

lankytojų

Dalyvavimo sąlygos

Kainos preliminarios ir nurodytos be PVM (JAE PVM – 5%).

Susisiekite

Nida Venslovė

Nida Venslovė

Projektų vadovė

Telefonas
+37067094462
El. paštas
nida@autare.lt